Norman Reedus

Norman Mark Reedus

8,8
21 085 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Norman Reedus

Zawsze w ten sam - odrębny sposób trzyma papierosa.

czuczuu

Obejrzyj sobie Blade 2 to zobaczysz w jak odrębny sposób trzyma jointa ;)

siemkanarka

No, w takim sam jak ja.

czuczuu

A widzieliście jak Reedus ubiera koszulkę? (np. w Świętych albo Dark Harbor) Moja 6-letnia siostra robi identycznie i dla mnie to mega dziwny sposób O_o

użytkownik usunięty
Szaken22

Co masz dokładnie na myśli? Bo tych filmów nie oglądam jeszcze.

Łapie za dół koszulki i zarzuca sobie na głowę. Nie zwróciłabym na to uwagi, gdyby nie to, że moja siostra robi tak samo. Aż zaczęłam mamę podejrzliwie wypytywać, czy nie ma z Reedus'em coś wspólnego, a ona na to z błyskiem w oku "Yhy, wskoczył tu na chwilę" xD

Obejrzyj koniecznie, "Świętych z Bostonu" polecam każdemu, a "Dark Harbor" szczególnie fanom Rickmana i/lub Reedus'a.

użytkownik usunięty
Szaken22

Okay, w następny weekend obejrzę te filmyXD dzięki:*

Szaken22

Ja zauważyłam i w pierwszym momencie wybuchnęłam śmiechem, bo jeszcze nie widziałam, żeby tak ktoś zakładał koszulkę. ;] Ja bym się zaplątała, pogubiła otwory na rękawy. ;]

czuczuu

Wiesz co znaczy sposób odrębny?

kryszti

Używając słów znam ich znaczenie. Nie rozumiem pytania.

czuczuu

Przecież odrębny w ogóle nie pasuje :)

kryszti

W charakterystyczny sposób. Lepiej? ;-)

czuczuu

Ogólnie bez spiny wiadomo, zawsze poprawiam ludzi by wyrażali się logicznie, słowo odrębny jest błędne w tym aspekcie :) Słowa odrębny i charakterystyczny są dalekie od bycia synonimami.

Lepiej :)

kryszti

http://synonimy.ux.pl/multimatch.php?word=odr%EAbny&search=1 ;-)

Mniejsza z tym. Ale zapamiętam. ;-)

czuczuu

Sposób w jaki trzyma papierosa jest wręcz genialny. Jest to nieodłączna cecha charakterystyczna Normana

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones