Oded Fehr

7,6
4 328 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Oded Fehr

On jest taki cudowny!!!!!!!!!!!! TAki piękny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_Sara_

Ja się podpisuję pod tym obiema łapkami. :) Faktycznie - powalający gość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A w takich filmach jak "Mumia powraca", czy też "Boski Żigolo" ja się poprostu rozpływam. Mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm...... ......

Maka_2

CUDOOOOOOOO!!!
ODED, ile Ty masz fanek? ;-)

Chayenne

Popieram. Najlepiej wygląda jak ma długie włosy, ale w krótkich też ujdzie:) Właśnie widziałam z nim film Boski żigolo - fajny filmik:)

Maka_2

to jest zielone czy ja za duzo zielonego

_Sara_

widzialam go tytlko w resident evil apoklaipsa ale go jakos nie kojarze wiec najlepszy pewnie nie byl wyglada staro jak na swoj wiek mi sie raczej on nie podoba

depp bloom i christensen to dopiero przystojni aktorzy

Aniol_z_Piekla_Rodem

Co do Deppa to się z Toba zgadzam, ale Bloom...łeeeee....:)
Nie wiem czy Oded wyglada staro jak na swój wiek. Mam wrażenie, że on we wszystkich filmach wygląda podobnie i jakos sie nie zmienia (poza długoscią włosów oczywiście).

La_Reine_Margot

Jak można powiedzieć że Oded wygląda staro??? Jak w ogóle można tak powiedzieć?! :P

La_Reine_Margot

Staro na swój wiek? Nie jest wypacykowanym Hollywoodzkim dupkiem jak większośc tak. Wygląda lepiej niż niejeden 40sto latek ;)
I faktycznie - mega ciacho długowłose ;P

_Sara_

a mi się nie podoba :/ wolę blondynków! :D

ona_1234567

ja tam uważam,ze najlepiej wygladał jako Aderth Bay,z tymi szlaczkami na buzi...:D:D:D

Akatonka

To nie były szlaczki tylko arabskie modlitwy :P

_Sara_

Tylko JOHNNY... On jest tak przystojny, że jak się na niego patrzę to wymiękam... Poza tym - świetny aktor z tego Deppa :) Pozdrawiam - Kaileena

Kaileena_Farah

ależ oczywiście ; p Achh Johnny jest Boooski!! Przewspaniały!! Po prostu ideał!! Jak dla mnie! ; p ale Oded też jest przystojnyyyy ;] mi się podoba wielu aktorów... mamy takie prawo ; D my kobiety ; p ! Johnny, Oded, Orlando Bloom, Heath Ledger, Hugh Jackman, Jude Law, David Wenham, Karl Urban, Viggo Mortensen, Mads Mikkelsen, Ewan McGregor.. oo tak, oni mi się podobają ; ) ale również bardzo mi się podobają pod względem gry, zachowania i w ogóle ;D mam szczęście ; ) do aktorów świetnie grających i świetnie wyglądających xd ; D haha

_Sara_

Pytanie do wszystkich pań: Ile wy macie lat? :/

_Sara_

jeśli ta brodata małpa jest śliczna, to Franczesko Toti to jurz poziom ponatlucki. Ten Odbyt Fehr jest bardzo podobny do Czubaki z Gwiezdnych Wojnów, a on nie był ładny.
Sondze wienc, irz nie znasz sie na niczym i jurz z tej rospaczy masz problemy z wzrokiem, wienc ci sie podobajo włochate.
Polecam film King Kong w takiym wypatku.

Franczesko

'Franczesko' .. ty się lepiej w szkole gramatyki poucz .. :/ .. Jednym sie podoba innym nie .. I nie chodzi tu tylko o wygląd .. bo aktorem też jest niezłym :] .. I jak mniemam filmu żadnego z nim nie widziałaś wiec nie oceniaj człowieka po jakimś zdjęciu z profilu tu na filmwebie .. Pozdrawiam wszystkich i ciebie również ;*

nath

Oded jest całkiem całkiem do rzeczy.Mnie osobiście się bardzo podoba jego aktorstwo i on sam. Ale najbardziej to w Mumi mi się spodobał. Każdy ma inny gust ,a poza tym piękno to pojęcie względne :) Pozdrawiam

Ulka

w długich wlosach wyglada bosko !!! ogolnie to jest boski facet:P

nenyaaaa

świetnie gra i jest po prostu boski:) też mi się podobał z tymi znaczkami , które miał namalowane w mumii, jest b. przystojny

Franczesko

BOŻE 'franiu' czy Ty jestes dyslektykiem, czy co?! tego się nie da czytać!!! pozatym Oded jest cudownym aktoram, jest uroczy i słodki :D

Bloom to baba w męskich spodniach ;///// Ale Depp jest faaajny :D

Oded jest jednak poprostu boski, mój ulubiony aktor, najbardziej mi sie podobał w "Mumia Powraca" ;) istne cudo :D

lilith_19

Frania ma chyba 11 lat patrząc na pismo :D

A co do Odeda, to ja tlyko zazdroszcze jegooo żonie :D Niech ona sie ze mną zamieni :D Obiecuje, ze bede sie z nim dobrze obchodzic :D:D:D Jachce takiego facetaaaa. Normalnie ideał.

Satanika_2

</b> kurfa ktno nie zamkną znaczka i teraz pogrubione pismo jest :P
Przyznac sie :P

Satanika_2

o taak ja też :D poprostu piękny :D takiego jak on znalezsc... ehhh chciałabym :D jest cudny :D ajj brak mi słów ;(

a jego żona to SZKARADA!!!!!!!!!!!
http://www.odedfehr.de/about/tollefson.html
jaaaaak on..... a zresztą... sami zobaczcie ;/;/;/

lilith_19

obejrzcie Sleeper Cell tam to dopiero slicznie wyglada :*

_Sara_

Mnie się najbardzuiej podobał w filmach "mumia" i "mumia powraca" :) Ale nie poewiedziała bym ,że jest boski :)

_Sara_

W jaki pokemonowy temat to się przerodziło. Taaak! Mrrrr! Niezłe ciacho z niego!! ... =='

ValasHune

Dlaczego?

_Sara_

POPIERAM! On jest po prostu boski... A szczególnie w mumii z tymi długimi włosami... Ten jego powalający uśmiech.. Ahh szkoda, że ma żone :P
Tylko kicha, że go nie będzie w mumii 3 :(

_Sara_

a jak wam się podobał w Resident evil 2 i 3 czesci???

_Sara_

O good! Przystojny ta karnacja i oczy. Ale w końcu to Arab to co się dziwić a tak na marginesie to jak na swój wiek szybko siwieje...

_Sara_

no cudo ma zabójcze spojrzenie i uśmiech po prostu koleś ma to coś!

_Sara_

On ma jeden z najzabawniejszych kształtu uszu jakie widziałam :D

royo_lilith

Co nie zmienia faktu, że jest superprzystojny i ma zabójczy uśmiech- nic tylko się rozpłynąć z zachwytu... ;D

_Sara_

moje cialo i nogi miekkna gdy GO widze!!Mezczyzna BOSKI BOSKI BOSKI

_Sara_

JEMU ODDALABYM WSZYSTKO..lacznie z dusza i cialem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mgie4ka

Oded jest zajebistym aktorem i jest bardzo przystojny.

_Sara_

i jest Zydkiem:)

_Sara_

Oooo tak, jak dla mnie jest bardzo atrakcyjny :) mi osobiście podobają się mężczyźni o takiej urodzie xd oczywiście nie tylko, ale Oded podbił moje serce xd ; ) hehe, się w nim chyba podkochuję ; ) nie chybe. oczywiście, że tak!! ; D ma śliczny uśmich i ten głoś.. taki męski, ale jednocześcnie delikatny i na dodatek jeszcze ten akcencik <3 a co do akcentu , on ma talent do podrabiania różnych akcentó xd francuski akcent wychodzi mu świetnie !! xd jego żona jest szczęściarą!!

_Sara_

A już myślałam, że ja jedyna tak myślę :]
Świetnie zagrał w Residentach, oczywiście wiele osób temu zaprzeczy ale co tam.

Chloe_Carter

On jest przecudowny, zwłaszcza jako Carlos. :D

_Sara_

Ja również uważam go za bardzo przystojnego gościa. :)

_Sara_

Kwintesencja męskości ... niezwykłe oczy i powalający uśmiech ... hmmmm.. tylko śnić o takim :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones