Odette Annable

Odette Juliette Yustman

7,1
4 543 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Odette Annable

Ma brzydkie dłonie, palce są sękate zamiast długich i szczupłych a figura? Ten prześwit pomiędzy udami, vide plakat "Nienarodzonego", jak to się popularnie mówi, za szeroki rozstaw kół.

Dużo ładniejsza od niej jest choćby Charlize Theron i z pewnością, przynajmniej dla mnie, ma ładniejszą figurę.

Nick_filmweb

Z tymi dłońmi to coś Ci się pomyliło z Megan Fox.

użytkownik usunięty
djinn

A nie zauważyliście, że przypomina trochę Megan? Podobieństwo wielkie nie jest, ale jedna... Swoją drogą co niby jest z dłońmi Megan Fox? xD

kciuk. fuuuj!

Nick_filmweb

brak słów... naprawdę brak mi słów. Fetyszyści dłoni się znaleźli- a "rozstaw kół" mnie po prostu rozbroił.

Nick_filmweb

Jak dla mnie jest idealna, choć nie ona jedna, dzięki Bogu jest takich całe mnóstwo...
bo...
brunetki blondynki ja wszystkie was dziewczynki...
Swoją drogą, ciekaw jestem jak wygląda wybranka autora tego tematu :P

Nick_filmweb

Ja tam uważam, że śmiało mogłaby o ten tytuł walczyć :)

Nick_filmweb

Jeżeli jej dłonie są jedynym mankamentem jej urody to nic tylko więcej dziewczyn z takimi "mankamentami". Oglądałem ją tylko w 1 filmie - Nienarodzonym i sylwetka, figura fantastyczna a i dłoniom nie mam nic do zarzucenia. Nie zależnie od umiejętności aktorskich dla mnie cud dziewczyna. Bardzo podobna do Megan ale to tylko na plus bo najbardziej lubię takie długowłose brunetki.

tristan9

Wladco-Chmielu, czy ja napisałem, że jest brzydka? Patrz, tytuł, posta. Fajna dziewczyna, ale nie bogini. I tyle,

Nick_filmweb

no dlonie to prawie najwazniejsze musza byc delikatne no oczywiscie wiadomo dlaczego (szczegolnie przy malych rozmiarach) no chyba ze ktos lubi bardziej meskie cechy to rozumiem i nie krytykuje

tomek_66

gdyby ten post kobieta napisała, mógłbym zrozumieć, że jakaś zazdrośnica, ale facet, no bez jaj ;)

soledad

true...

soledad

to samo pomyślałem - no ale w dzisiejszych czasach nie wszyscy są być hetero, homoseksualni są bardziej wymagający - zwłaszcza co do płci przeciwnej :)

soledad

gomes2001 hahaha dobre

Nick_filmweb

Piekna jest :milosc:

Nick_filmweb

A Megan Fox ma krzywe nogi to Odette moze miec za szeroki rozstaw kól....a Odette to jedna z moich ulubionych aktorek.

Nick_filmweb

tak tak ladniejsza szczegolnie ladnie wyglada w filmie monster...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones