Olivia Colman

Sarah Caroline Olivia Colman

8,5
34 785 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Colman

Za "serialebrytyjskie.pl": "Będzie to czarna komedia opowiadająca o dysfunkcyjnej rodzinie nauczycielki muzyki (Olivia Colman). Na ekranie wystąpią również: Julian Barratt, Leila Hoffman, Sophia di Martino oraz Daniel Rigby.
Sześć odcinków serialu zostanie wyemitowanych codziennie od 25 kwietnia."

pogodno_2

Polecam! "Flowers" to prawdziwa karuzela emocji. Arcydzieło!

Dzidek6

Musze powiedzieć, ze pierwszy odcinek wprawił mnie w osłupienie i wytrzeszcz oczu. Określenie "specyficzny humor" chyba nie oddaje w pełni tego, co sie tam wyprawia. Chyba muszę się przespać z tematem i wrócić do oglądania ;)

pogodno_2

Zamierzam właśnie obejrzeć całość za jednym podejściem.

Czemu na filmwebie nie ma tego serialu?

Artur_Raven

Bo Filmweb od jakiegoś czasu w ogóle zachowuje się dziwnie. Brakuje seriali, a jak już są, to brakuje opisów, ba, choćby trzech zdań, nie mówiąc o datach premier. Te są najczęściej "w tym roku", gdzie mnóstwo wchodzi na dniach, część już trwa, o takich, co zdążyły dobiec finiszu, szkoda wspominać. Pusto, cicho i głucho ;)

pogodno_2

Również polecam. Inny niż wszystkie inne, ale inny na plus.

9/10.

Artur_Raven

Po takim dictum, nie mam wyboru. Kto wie, czy nie będzie to skuteczny środek na rany i rzewne łzy po zakończeniu najnowszego sezonu "Peaky Blinders" ;)

pogodno_2

Już jest na filmwebie. Gorąco zachęcam do oglądania!

Dzidek6

Skoro tak, nie mam wyjścia, przystępuję do oglądania ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones