Olivia Colman

Sarah Caroline Olivia Colman

8,5
34 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Olivia Colman

Znakomita w filmie "Tyrannosaur" !!! Jedna z lepszych kreacji 2011 roku !!! Powinna walczyć o wszystkie czołowe nagrody !

Myślę że prawdzie życie aktorki dopiero przed nią ;) Ta rola otworzy jej droge do nowych projektów ;)

Robertul

niestety miala za silną konkurencje w tamtym roku... a naprawde zagrala perfekcyjnie ! :P Licze ze Akademia kiedys jej zadośćuczyni ...

Maix

w tym roku wystąpi w "Hyde Park on Hudson" wcieli się w role Królowej Elżbiety. Może coś z tego wyjść :>

Robertul

O nie wiedziałem :d Mam nadzieje bo jest zajebiscie utalentowana :P

Maix

no racja :P szkoda że tak późno się pokazała :>

Robertul

No właśnie, masz rację... Moze miała jeszcze kiedys jakies niezłe rolę, trzeba by sie przypatrzec jej dawniejszym filmom...

Maix

dawne filmy..., jest ich naprawdę garstka.... i chyba jej role nie są 1planowe, ba nawet i 2planowe... (jeśli ktoś zna film w którym Olivia gra znaczącą role, proszę o kontakt :P)
a szkoda, i to wielka szkoda! może teraz jej kariera nabierze rozmachu :)

Robertul

no mysle ze po Tyranozaurze posypie sie troche propozycji :D Fajnie by było zobaczyc ją jeszcze w jakiejs wymagającej roli :d

Maix

Olivia jako królowa Elżbieta !
http://www.youtube.com/watch?v=UQaScjiWDyY
Już nie mogę się doczekać !!! :)

Robertul

Absolutnie popieram!!!!! Nie mogę jeszcze dojśc do siebie.

Robertul

jest już pierwsza nagroda - BIFA za role w filmie "Hyde Park on Hudson" :) !!!

Robertul

Zobaczcie sobie serial Broadchurch!!! Olivia zagrała MISTRZOWSKO !!!!

Robertul

Temat odkopany po 9 latach i co? Oscar! :))))

kryst007

haha racja!!! ale ten czas leci !! Pamiętam do dziś jak wielke wrażenie zrobiła na mnie Olivia w Tyranozaurze, wiedziałem, że będzie sławna :)
Teraz tylko możemy się przylądać dalszemu rozwoju kariery i kolejnym nagrodom >:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones