Paola ReyIII

Paola Andrea Rey Arciniegas

7,9
226 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paola Rey

Tez mam czarne, dlugie wlosy i ciemne oczy jak ona!!! Teraz na kanale puls leci jej "nowy" serial z 2004 roku pt. " kobieta w lustrze" ja od samego poczatku ogladam. Dopiero sie zaczal wiec macie jeszcze czas obejrzec chlopaki ;-D

Sonia_16_2

nie ty jedna hehe;) paola jest extra:)uwielbiam la mujer en el espejo

Sonia_16_2

Ta telenowela jest z 2005 a nie 2004............

zDEPPrawowana

Ten serial to z 2004 roku... jak nie wierzysz to sprawdz w filmwebie... zanim cos napiszesz to lepiej sprawdz czy cos wiesz zamiast sie wymadrzac!!!! ;/

Sonia_16

Jesteś głupia czy udajesz?

weekendowy_filmowiec

Przecież dobrze pisze - telenowela jest z 2004 roku do 2005

Sonia_16_2

ja też jestem do niej podobna; mam długie ciemnobrązowe włosy i prawie czarne oczy. Poza tym słyszałam od kilku osób że im się z nią kojarzę... Paola jest bardzo utalentowaną aktorką i jest piękna...

Catalina

jakos z opisu nie jestes do niej zbyt podobna zeby ktos pomylil cie z nia...

Sonia_16_2

Coś mi się zdaje, że nie powinienem, że to niemoralne, grubiańskie czy jakoś w tym stylu, ale muszę. Chcę zadać jedno pytanie będące jednocześnie prośbą: czy wy, panie prawdopodobnie podobne do Paoli Rey, mogłybyście pokazać mi poprzez e-maila swoje zdjęcia w jak największej liczbie i w jak najlepszej jakości?

Nie żebym do czegoś je potrzebował. Tak się składa, że na widok Paoli niemal rozpływam się, a kobieta podobna do niej nie powinna się czegokolwiek wstydzić.

To jak, puścicie coś na troptyn@o2.pl? Mogą to być nawet bomby!

Sonia_16_2

problem w tym że co druga polka i nawet kobieta na świecie ma czarne włosy i czarne oczy. ale zapominają powiedzieć np. o pryszczach, liszajach, zezie, opiegowanej twarzy, krzeczastych brwiach, małych ustach itp.
I w tym tkwi problem że może jesteście do niej podobne ale tylko w 5% albo i mmniej

Scofield

popieram Cie w 100 % hahah

użytkownik usunięty
Scofield

popieram 100000000%

Scofield

Zgadzam się z wami ;)

użytkownik usunięty
Scofield

i tez czasem ktos moze byc do kogos podobny, pomimo tego ze jeden jest brzydki a drugi ladny;)))) a po za tym dziewczyny, nie macie się do kogo porywnywac. Najlepiej jest być sobą, po co byc kopia kogoś innego?

Sonia_16_2

po drugie pao ma 27 lat a sonia 16. i choćby z tego powodu nie może być do niej zbyt podobna

Scofield

wiesz one tak tylko mowia, zeby sie dowartosciowac xdd nikt nie wie jak wygladaja to moga mowic xdd ^.^ ale jakby juz zdjecie mialy pokazac czy cos to..watpie czy taie odwazne by byly xpp

Sonia_16_2

Też uważam że jest piękna a w kobiecie w lustrze gra wspaniale!!!!!!!!

Sonia_16_2

Sonia 16 taka z Ciebie fanka? hehe, to zobacz sobie na jej oficjalną stronę a nie na filwebie, tu jest pełno blędów.... i nie krzycz...

zDEPPrawowana

Sonia_16 jaka ty głupia jestes!
to zamiast wstawiać zdjęcie paoli to weź swoje jeśli taka jesteś do niej podobna...
jeśli naprawdę jesteś podobna to przestaniemy się ciebie czepiać...

sonia765432

Nie wiecie czy ona teraz w czymś gra, uwielbiałam jej duet z gato- to sukces

użytkownik usunięty
Sonia_16_2

a ja mam psa który ma czarną sierść i czarne oczy a nie jest podobny do Paoli ;) i wątpie że ty jesteś chyba że we śnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sonia_16_2

daj fotke :P

Sonia_16_2

NO to cholernie zazdroszczę urody. Nawet jeśli nie jesteś do niej podobna. Ale czarnych włosów i oczu.

Sonia_16_2

ładna to fakt,ale biust chyba sztuczny,przynajmniej jakoś tak sztucznie wygląda....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones