Papa Roach

powrót do forum osoby Papa Roach

Papa Roach to jeden z moich ulubionych zespołów. To okropne, taka pustka na forum i 19 głosów.

martusia565

noo tez sie zdziwiłam ... może ten zespól jest zbyt mało popularny ... PAPA ROACH wymiata !!!!

ewwcciiaa

dobrze ze głupie panienki z filmwebu tu nie wchodzą hehe;) ale fajnie byłoby gdyby było wiecej komentów...lubie papa roach,są spoko hehe:) gdzies widzialam ich w jakims filmie tez

martusia565

Papa Roach wymiata no ale.... gdzie grali? to jest FILMweb nie music... to juz Smash mouth predzej tu pasuje :)

użytkownik usunięty
martusia565

to też mój ulubiony zespól, a mój ulubiony kawałek to "blood brothers" polecam :) ten kawałek jest w filmie "the one" oglądałem ten film tylko z powodu PR

r. rOACh słucham od 2001...troche przez ten czas ich muza sie zmieniła ale sentyment do nich pozostał....jeżeli chodzi o ulubiony kawałek to bedzie cieżko wymienić bo liczba ich jest naprawdę sporoa ale napewno bedzie to Broken Home, Blood, Dead Cell, Between Angels and Insects, Decompression Period, i wiele wiele innych....hehe....a Blood Brothers pierwszy raz usłyszałem jak zapykałem w Tony Hawk's Pro Skater 2(2000r).......co do filmu "The One" ma niezłą ścieżkę dzwiękową hehe....peace...Viva La Cucaracha!!!!!!

użytkownik usunięty
nisaki

tak też pamiętam gre Tony Hawk i kawałek blood brothers od razu mi sie spodobało. W ogóle całe infest jest bardzo dobre (najlepszy album według mnie), pozostałe albumy też są super
Tak w ogóle to PR słucham dopiero 2 lata, szkoda że zespół jest mało znany w polsce gdyby nie Tony Hawk pro skater 2 to nie znał bym PR

martusia565

Jestem fanką od niedawna ogólnie słucham rocka;) to świetny zespół i do tego ten bardzo charyzmatyczny wokalista;)

Priscilla22

Papa Roach jest naprawdę świetny wokal i ogólnie wszystko grają bardzo wysoki poziom. Pamiętam jak leciała nuta Papa Roach Never Enough w grze Gran Turismo 3 A-Spec nie zapomniane chwile i nuta : )

Kane777_filmweb

Albo Blood Brothers w Tonym Hawku 2. :-)
Kurnia, faktycznie mało osób coś. 55 głosów tylko - no bez jaj.

Nnorm

Bardzo dziwne. Kogo zapytasz to nikt nie wie co to za zespół jest Guns'N Roses no kurde mać żal.com Dzisiaj ludzie słuchają jakieś szajstwa typu electro house czy jakieś inny dyskotekowe remixy, mixy w ogóle to nie jest muzyka.

Kane777_filmweb

Dokładnie tak. Denerwuje mnie też, że ludzie gdy słyszą nazwę "Metallica", od razu mówią Sataniści.
Trudno jednak zrobić aby się to zmieniło. Non stop w radiu czy talent-show muzycznych słychać właśnie to całe gówno z pod znaku Biebera, więc i ludzie tego słuchają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones