Paris JacksonI

Paris-Michael Katherine Jackson

6,1
122 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paris Jackson

średnia ocena 9.14 dla dziecka, które w wieku 5 lat zagrało samo siebie.

Lady_Dragonfly

to dziecko bylo oceniane dlatego ze bylo dzieckiem Michaela Jacksona a nie za gre aktorska

jago18

Jego dzieciaków wogóle nie powinno tu być. Ludzie teraz dają same 10tki bo Michael umarł. Tylko dlatego.

YaroBwo

A w szczególności fani cóż myślę ze profilek na filmweb powinny mieć osoby które choć częściowo maja coś wspólnego z gra aktorska a nie tylko dlatego ze jest dzieckiem znanej osoby i kiedyś tam zagrało samo siebie a jeżeli już to nie powinno być możliwości przy takiej osobie oceniania, a jeśli już ocenianie to ze zdjęciem

jago18

Dobra laski tylko, że na fb profil ma KAŻDA osoba, która wystąpiła w filmie dokumentalnym, czy fabularnym, podłożyła głos w grze, czy wystąpiła w formie zdjęć , więc te dzieciaki MAJĄ 100 % prawo tu być.

pixi222

Ja nie mówiłam o facebooku tylko profilu na filmweb, filmweb jest raczej strona poświęconą grze aktorskiej a nie dzieciom gwiazd które grają same siebie.

jago18

:/ fb=filmweb sorry mój osobisty skrót :P

filmweb to zbiór wszystkich filmów, więc i aktorskich i dokumentalnych i dlatego profil ma tu KAŻDY kto w takowym wystąpił nawet w epizodzie, czy jako zdjęcie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones