Patricia Arquette

Patricia T. Arquette

8,0
12 024 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patricia Arquette

Kiedyś grała u Tima Burtona, Tony'ego Scotta, Johna Boormana, Davida Lyncha, Stephena
Frearsa i Martina Scorsese a dziś pojawia się głównie w niezbyt ambitnych filmach
niezależnych. Szkoda jej. Miejmy nadzieje że jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa...

MikeyS

Nie zapomniana tylko przeszła do serialu, więc wypadła z filmów.

MikeyS

osobiście wolę drugą Aquette, ale fakt grała u naprawdę solidnych reżyserów teraz poszła na łatwiznę

markin

Oj, rola w "Boyhood" Linklatera to wielki powrót tej aktorki. Nic dziwnego że jest typowana jako faworytka do Oscara. Starsza podobnie jak młodsza, za młodu wielkie kino - "Po Godzinach", "Wielki Błękit", "Pulp Fiction" - dziś jednak kompromituje sie w coraz gorszych filmach z "American Pie" na czele

MikeyS

nie zapominajmy o "Crash" czy "The Whole Nine Yards" też nieźle zagrała
No tak ale ileż można razy zatrudniać Ethana Hawkea haha

MikeyS

Teraz jest o niej głośno za sprawą "Boyhood"

MikeyS

Jest nominacja do Oscara za "Boyhood" ;) ;)

filmowy_laufer

A za miesiąc będzie statuetka :)
Może to czymś zaowocuje ? Chociaż ewidentnie rola Mamy w "Boyhood" nie umywa się do jej najlepszych kreacji ("Prawdziwy Romans", "Zaginiona Autostrada")

MikeyS

No nie wiem czy ta statuetka będzie... Meryl Streep moze? Też mi sie wydaje, że w Boyhoodzie, nie byłą jakaś doskonała :)

filmowy_laufer

Meryl Streep to ewidentnie piąta aktorka z w kolejnosci po nagrodę. Nominacja nie zasłużona, były lepsze kandydatki. Chociażby nasza Kulesza... Arquette idzie jak burza. Zgarnia nagrody na Festiwalach, ma już Złoty Glob, BAFTA zapewne też za niedługo powędruje do jej rąk. Jej wygrana to tylko kwestia czasu.

MikeyS

Jak kto uważa, ja mam inne zdanie ;)

filmowy_laufer

Heh, Arquette miała wówczas tak mocne konkurentki jak Stone z „Birdman” i Knightley z „Gry Tajemnic” a Ty wymieniłeś Streep którą nominowali nie wiadomo za co.

BMovieManiac

Czasami niektóre komentarze z chęcią bym wykasował z czeluści filmwebu ;)

MikeyS

Przypomnę temat po tylu latach, bo do Oscara dorzuciła Złoty Glob. To jest fantastyczne w Filmwebie, ze mozemy zweryfikować opinie nawet sprzed kilkunastu lat.

MikeyS

wręcz przeciwnie jest aktywna aktorsko i napewno nie jest zapomniana, niezapomniane to moga byc jej role. w ciagu ostatnich kilku lat zdobyła Oscara i trzy Golden Globy w tym jeden całkiem niedawno :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones