Patricia Routledge

Katherine Patricia Routledge

9,5
1 724 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patricia Routledge

przytłumionego różu"
Ta aktorka zawsze potrafi mnie rozśmieszyć, jest rewelacyjna. Jeszcze przypominam sobie jedną scenę jak zamówiła coś do domu, chyba były to meble lub jakaś porcelana, i kazała firmie podjechać pod dom z odpowiedniej strony, żeby jej sąsiadka mieszkająca po drugiej stronie ulicy zobaczyła logo tej drogiej i eleganckiej firmy :) Albo jak kolejny raz z rzędu opowiada o swojej siostrze, która ma "saunę i kucyka".
Podziwiam ją za energię i poczucie humoru. Strasznie mi przypomina moją własną babcię, z wyglądu także :)

koa222

niezastąpiona poprostu ;) jeszcze dobre było gdy wezwała gościa od naprawy TV żeby jej zainstalował zagłuszacza na brzydkie słownictwo :)

niva22

ona zawsze robi co w swojej mocy, aby sąsiedzi jej czegoś zazdrościli ;)

użytkownik usunięty
Jutti

To jedna z najlepszych aktorek w ogóle a na pewno najlepsza aktorka komediowa w dziejach .Te jej starania o udowodniego że ma szlachetny gust z pomocą nabycia ''lordowskiego ''wina owocowego czy zgorszenie na widok zwierząt gospodarskich . W ogóle cały ten serial jest fantastyczny (Powolniak ech Powolniak )

Hiacynta jedyna w swoim rodzaju... Śpiewa na sąsiada, chwali się siostrą Violettą i nie przyznaje się, gdzie mieszka jej tatuś z Stokrotą i Różą :P i jej synuś Sheridan: ile potrzebujesz ? Haha!

koa222

ja widziałam wersję "pastelowy róż" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones