Patrick Swayze

Patrick Wayne Swayze

8,4
14 893 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick Swayze

Nie moge powiedzieć że jest moim idolem i nie oglądałam go w filmach oprócz "Dirty Dancing" ale to zawsze smutne gdy odchodzi ktoś tak charakterystyczny. Był genialnym tancerzem i mógłby być świetnym piosenkarzem ( piosenka "she`s like the wind" ) ale jego aktorstwo mnie nie powaliło.

Dorota74

Dorotko ale sama napisałaś że widziałaś go tylko w Dirty Dancing. Polecam Uwierz w ducha, Wykidajło, Czarny pies, Na fali a przede wszystkim genialny serial PÓŁNOC POŁUDNIE, Swayze był bardzo dobrym aktorem.

sebastian22221

Nie twierdze że nie był. Napewno ma swoich wiernych fanów ale ja do nich nie należę . Pozdrawiam :)

Dorota74

widać nie znasz się na ludziach. Patrick był wspaniałym aktorem i wielkim człowiekiem o wielkim sercu, kto uważa inaczej ten nie zna się na aktorstwie

Wiolka1234

całkowicie się z tobą zgadzam co do patricka,sama bym go tak oceniła.nie zasłużył sobie na takie cierpienie.

użytkownik usunięty
Dorota74

No to obejrzyj kilka filmów z nim, chyba wielkim poświęceniem to dla Ciebie nie będzie? "Na fali", gra tam również Keanu Reeves tak dla zachęty.

Słuchajcie nie wieszajcie na mnie psów tylko dlatego ze nie przepadam za kimś oki ? ;) I broń boże nie uważam że zasłużył sobie na to cierpienie które przeszedł. Może nie znam się na ludziach ale chyba lepiej napisać że sie za kimś nie przepada niż odwrotnie wciskać ciemnotę że och i ach jaki on cudowny. Dla mnie cudowny nie jest ale to zupełnie nie oznacza że jest złym aktorem.

użytkownik usunięty
Dorota74

Nadal zachęcam Cię do obejrzenia innych filmów z tym aktorem dla porównania, śmiało obejrzyj "Na fali", "Uwierz w ducha" albo "Prawo krwi".

Obejrzałam i moje zdanie jest takie samo jak było.

Dorota74

Co do mnie to kiedyś nie przepadałem za nim jako dziecko bo oglądałem go w północ-południe i był dla mnie złym człowiekiem nie wiem czemu :) .
Ogólnie doceniłem jego grę po wielu latach. Dla mnie bardzo dobry aktor i jestem w szoku, że to już 5 lat od jego śmierci, a wydawało mi się, że było to niedawno z 2-3 lata temu maks. Jak ten czas leci.....

mszaf

Od śmierci Patricka minęło 6 lat!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones