Patrick Swayze

Patrick Wayne Swayze

8,4
14 832 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick Swayze

Wszystkiego najlepszego, gdziekolwiek jesteś! Byleby nie przy starej Demi.

Troublesome

jakiej Demi ??

Troublesome

Hah dobre.

Troublesome

Sorki ale nie rozumiem. Jak może byc skoro go już tu nie ma ?

natulaa202

Ehh... Ghost '90

Troublesome

Szkoda go, bardzo pozytywna osoba.

Troublesome

Starej Demi?

Robaczek_12

51 lat to nie 20 parę.

Troublesome

Ale bez przesady....jak 51 latkę można wyzywać od starej, szczególnie kiedy znakomicie wygląda.

Robaczek_12

Ja jej nie wyzywam - stwierdzam fakt. Po za tym lubię Demi. Uważam, że jest seksowna - co nie zmienia faktu, że (pół)wiekowa z niej dama.

Troublesome

Mówienie do kobiety, że jest stara nie oznacza nic innego jak tylko brak szacunku z twojej strony...

Robaczek_12

Trochę dystansu. Raz, że pisałem to półżartem, a dwa nie kierowałem tego bezpośrednio do niej. Ba! Prawdopodobnie nigdy tego nie przeczyta i nie zmartwi się.

Troublesome


Spoko, mam dystans, ale według mnie nazywanie jakiejkolwiek kobiety która wcale do starych nie należy, bo wiek 51 to nie starość, jest oznaką barku szacunku, no przykro mi, ale tak jest, chociaż teraz to nawet 30 latki według niektórych "mężczyzn" są stare.
Poza tym lubisz ta aktorkę a w temacie piszesz "nie przy starej Demi" nie rozumiem tego.

Robaczek_12

Wybacz, ale nie chce mi się o tym polemizować. Zresztą, swoje już napisałem. pzdr

Troublesome

Popieram. Wygląda kobiecina jak stara chabeta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones