Patrycja MarkowskaI

6,5
107 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Patrycja Markowska

tatuś załatwił jej karierę to cieszy japę ;)
ma fajny głos ale ogólnie jej nie lubię. wozi się z tymi plastrami antykoncepcyjnymi żeby robić wokół siebie szum. heh. tylko pogratulować.

cameron88

widze, ze czysta zazdrosc przez Ciebie przemawia...

Headey

hah zazdrość... najbardziej żałosny i beznadziejny komentarz jaki może napisać człowiek broniąc gwiazdę.
Niczego jej nie zazdroszczę bo niby czego?
Prooooooosze Cię <lol>

cameron88

jak to czego? slawy, kasy, urody... i wcale jej nie bronie!

Headey

hahahahhahhaha
gdybym zazdrościła kasy, urody i sławy to musiałabym wszyyystkim gwiazdkom zazdrościć :]na szczęście są osoby bedące o wieeeeele lepsze od tej Patrysi. otóż nie jestem zazdrosna i nie wmawiaj mi tu jakiś bzdur ;) po prostu wyraziłam swoją opinię. nie mogę? <lol>

cameron88

owszem mozesz. nawet powinnas. ale moglas zrobilc to po ludzku. a nie w sposób wskazujacy na zazdrosc. pozdrawiam.

Headey

nie zazdroszczę jej niczego ;] są inne gwiazdki , które zasługują na moją zazdrość ;] a ona? co osiągnęla? osiągnęła dzięki tatusiowi. Szacunek dla Perfectu ale dla niej.....NIE!!! Ble.

cameron88

"które zasługują na moją zazdrość" - widze ze mam do czynienia z bardzo wazna persona...

osiagnela duzo i nietylko dzieki ojcu. ale skonczmy te dyskusje, tak? bo bedziemy sie tak sprzeczac do zas*anej smierci.

Headey

nie jestem VIP-em po prostu uważam, ze dziewczyna jest beznadziejna ;) i po co ja tutaj umieścili w filmwebie :| heh....

cameron88

a po co jest cala masa innych piosenkarzy? albo dzieci aktorów, które nie zagraly w zadnych filmie? boze, tyle jedna Patrycja Ci akurat przeszkadza? ona przynajmniej w czyms zagrala...

Headey

CAMERON CO TY PIERDOLISZ?PRZEDE WSZYSTKIM NIE JEJ WINA ZE MA ZNANEGO OJCA-PIOSENKARZA.JESZCZE ROZUMIEM GDYBY DO CZEGOS DOSZLA NIE MAJAC ZA GROSZ TALENTU , ALE PRZYZNAC TRZEBA ZE SLUCH I GŁOS MA ,PARE PIOSENEK JEJ WYSZŁO I TO JEST FAKT NIEZAPRZECZALNY.

obserwator_4

NO TOŻ TAK. CAMERON CO TY PIERDOLISZ? BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.

patrick_42

ja pierdole? to wy pierdolicie, patafiany jedne ;] powiem krotko, kij wam w oko.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
evinx

Czytając wynurzyny takich człekokształtnych jak evinx i cameron88 żałuję, że panuje swoboda wypowiedzi, a nie ostra cenzura ! Przyłażą jakieś tępe, zakompleksione matoły i wylewają tutaj swoje kompleksy ! Do pięt Jej orangutany nie dorastacie to musicie upatrywać w dającej sobie dobrze radę, sympatycznej dziewczynie nepotyzmu - że to dzięki ojcu. Jeśli nawet, to co ? Wam, takim bałwanom to poparcie nawet połowy świata by nie mogło, boście ZERO i kloaka !

cOOba

pewnie jesteś brzydal jak ona i próbujesz wszystko siłą. dla mnie odpadasz na wstępie.

evinx

Przy twojej głupocie i brzydactwie to jestem misterem piękności !. Jak odpadam na wstępie to po kiego wała roztwierasz otwór gębowy - prosił cię ktoś ? Z takim nic jak ty kulturalnie W ŻYCIU rozmawiał nie będę ! Zmień lepiej piaskownicę, szczeniaro ! Na temat urody to ty się nawet nie wypowiadaj z takimi poglądami, bo Quasimodo nie ma prawa oczerniać innych, ładniejszych od siebie - z zazdrości słoma z buciorów wyłazi, co ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
evinx

Pasztetem to jest twoja matka, siostra (jeśli ją masz) no i ty (jeśli reprezentujesz płeć piękniejszą, choć mam nadzieję, że nie bo byłaby to ogromna skaza dla tejże tzw. płci pięknej) !
Skoro nie ma sensu to po kiego grzyba rozdzierasz ryja ? Piszesz, że nie ma sensu, a potem przynudzasz. Zdecyduj się wreszcie - albo nie ma sensu dyskutować i wtedy zamykasz raz na zawsze tę kloaczą część swojego ciała mylnie zwaną twarzą, albo jeśli już musisz coś marudzić to nie pisz, że nie ma sensu rozmawiać ze mną, bo co piszesz jest tak samo pozbawione sensu i inteligencji jak ty sam(a)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
evinx

Na ile to możliwe KAŻDY twój chamski i wieśniaczy komentarz (jak i ty sam/a) będę zgłaszał do wywalenia !

evinx

A ssać to ty możesz swojemu tatusiowi (o ile jest co) !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cOOba

moje wpisy są zablokowane tylko dlatego, że moderator to żałosny masturbator podobny do ciebie chalapugo. idż trzep swojego rodzynka na widok tego karalucha. obrzydliwe podniecać się tym maszkaronem. ale nie wnikam.

cameron88

Po to żebyś se minetę walnęła z zazdrości, że nikt cię nie chce

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cameron88

Nic do Niej nie mam, ale nie podoba mi się Jej barwa głosu. Jeżeli chodzi o piosenkarki - córki piosenkarzy to wolę Maję Sikorowską.

bardzo_niedobry_ludz

jak ja tu dawno nie zaglądałam :-) ale podtrzymuję dalej, kij wam w oko :-)

<za krótki>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones