Patrycja Ziółkowska

6,1
205 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrycja Ziółkowska

Chyba jedną z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia:

http://www.rzeczpospolita.pl/dodatki/plus_minus_070929/plus_minus_a_11.html

B. ciekawy wywiad. Szczerze mowi co mysli np.
"- W niemieckiej podstawówce nie byłam rodowitą Niemką, a na wakacjach w Polsce - Polką. W Niemczech słyszałam, żebym wypie... tam, skąd pochodzę. W Sokołowie byłam tą, która wyjechała, obcą. Na podwórku wyzywano mnie od Niemry, krzyczano "Heil Hitler!". Ale chcę podkreślić, że to były jedynie epizody." czy
" Interesują mnie stany ekstremalne, kiedy człowiek decyduje się na rzeczy ostateczne, kiedy można się boksować z życiem. Prywatnie też lubię ryzykować. Kiedy ktoś lub coś mnie pociąga - nie zastanawiam się długo, tylko idę na całość. Lubię drażnić nerw życia. Kiedyś ryzykowałam jeszcze bardziej. Na studiach jeździliśmy z kolegami pociągami i wyskakiwaliśmy z nich w pełnym pędzie. Wcześniej rzuciłam liceum, nie zrobiłam matury i zaryzykowałam zdawanie na aktorskie studia." oraz
"kobiety w naszym życiu muszą być mężczyznami, bo mężczyźni niewieścieją.".

takze polecam caly wywiad i z przyjemnoscia zobacze wkrotce On the edge of heaven Faith Akina.

torgm

Ona jest po prostu wyjątkowa.Przed chwilą oglądałam "Na krawędzi nieba" i muszę przyznać że widziałam w życiu mało aktorek które zrobiły na mnie aż tak ogromne wrażenie swoją grą aktorską.A tymczasem po filmie czekała tu na mnie jeszcze jedna niespodzianka:ta aktorka to Polka i nazywa się Patrycja Ziółkowska.Pani Patrycjo,jest Pani wspaniała.Tylko proszę już nie wyskakiwać z tych pociągów.

julka_29

Ja też to oglądałem i podobało mi się i dopiero teraz zobaczyłem, że to Polka. Brawo.

"kobiety w naszym życiu muszą być mężczyznami, bo mężczyźni niewieścieją.".

Oj prawda to.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones