Paul Dano

Paul Franklin Dano

8,2
28 918 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Dano

Chociaż często stosowane - patrz seriale dla młodzieży w stylu "Jezioro Marzeń"(fuj) czy Ich Pięcioro(Jea)

Muppetus

rany! po Małej Miss w życiu bym nie powiedziałą że ma 24 lata! nieźle!

moonlady

Bardzo mi sie podobał w małej miss,
faktycznie nie wygląda na swoje lata :)

Muppetus

Fakt, wcale nie wygląda na swoje lata w Małej Miss. Nawet nieźle zagrał mimo, że nie odzywa się przez większość filmu. A co do młodzieżowych seriali w stylu JM są denne.

Olewna

Nie wygląda na swoje lata, ale coś tak myślałam, że ma więcej. To się popularne zrobiło, w "Życiu na fali" też aktorzy są starsi. A wracając do tematu, Dano miał fajną rolę w "Małej Miss". Rzeczywiście się chłopak nie nagadał, ale do mnie ta rola przemawia ;)

Muppetus

Dziewczyny, ja tez mam 24 lata, i też tak wyglądam. Nawet z rodziny jak przyjeżdzają dalszej to nie wierzą, a w sklepie często nie chcą mi sprzedać piwa bez dowodu :/
Poza tym mam 185 wzrostu, 70 kilo, robie 150 pompek( lekka maskulatorua sportowa, nie dres z silki) mam proste ładne białe zęby i przystojną twarz. Jak coś to piszcie :)

Michal_

buahahahahahaha :D dobre, dobre xD

Ech, będziesz dłużej wyglądał młodo... stwarza duże możliwości po 40stce czy 50tce ^ ^

Muppetus

Ale jazda! Johnny Depp gra mordercę i fryzjera w "Sweeney Todd", a wcale nie jest mordercą ani fryzjerem! Fascynujące!

Filo_20

brawa dla pana za komentarz, jedyny z sensem ;-)

Origa

koles z karate kid miał 30 lat jak tam grał to tak jest jak sie nie robi masy

a o tym gościu nie wiem co myskec smiechowo wypędzał ta babcie ale mu tak troche cwelem z twarzy jedzie

pozdro

LUDWIK_WARYNSKI

Komu jedzie z twarzy cwelem temu jedzie... Jak dla mnie to Paul jest całkiem całkiem :D:D

Muppetus

Tak jak Ellen Page w Juno
Miała 21, a grała 16 ;)

EffyStonem

"Ale jazda! Johnny Depp gra mordercę i fryzjera w "Sweeney Todd", a wcale nie jest mordercą ani fryzjerem! Fascynujące!"

Polałam się :D:D:D

Faktycznie Paul wypadł dość... młodo. Ale gre miał naprawdę świetną, co się ceni. Ale widocznie tylko u widzów, bo dorobkiem mógłby się pochwalić większym

Muppetus

Tak samo "donnie Darko". Gyllenhaal miał wtedy 21 lat a grał 16-latka

MrAnderson

Ale on na 16-latka nie wyglądał ;)

Muppetus

Niewiarygodne: Leonardo DiCaprio żyje do dziś i ma się dobrze - choć zginął na "Titanicu" w 1912 roku!! SZOOOOOK!!!

EM_DE_KE_AS

Mało tego!!
wczesniej zastrzelili go w ,,Szybkich i Martwych'', pózniej zmartwychwstał, utopił sie w Titanicu, znów wstał z martwych, a pózniej zginął w Infiltracji!! Ale ma gośc zycie, nie?? ^^


A Dano, owszem był swietny, ale na 15 latka nie wygladał, raczej na 17-18. Sama mam 15 lat i wiem jak wygladaja moi rówieśnicy. :)
Poza tym film znakomity.

warzywniaki

Hehe Jeszcze zginął w "Krwawyn diamencie" gość ma życie...;D

A co do filmu "Za młody na ojca" na 15-latka nie wyglądał to fakt na 17-18 to już szybciej. Co do filmu 6/10 całkiem niezły film na wieczór

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones