Paul Dano

Paul Franklin Dano

8,2
28 820 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Dano

Znakomity przede wszystkim w filmach niezależnych - Mała Miss, Aż poleje się krew, Being Flynn, Ruby Sparks. Gra świetnie, naturalnie, tworząc interesujące postacie.
Jestem pewien, że kiedyś otrzyma Oscara.

Pauleta

zgadzam się całkowicie a w Az poleje się krew,który dziś będzie w TVP1 przykuwał uwagę równie jak Dany Day Lewis.Swietny tez w Chłopak do towarzystwa.Twarz niewysjciowa jak ktoś tu napisał a przykuwa uwagę jak mało kto

Pauleta

Również chętnie przytakuję. Piekielnie zdolny młody i co ważne perspektywiczny aktor.

Pauleta

Paul potrafi być niesamowicie hipnotyzujący.. Nawet w roli niemowy Dwayne'a potrafił mnie zaciekawić.. Bardzo intrygujący koleś.. A w "Aż poleje się krew" był wręcz znakomity.. Sądzę, że to była rola na miarę Oscara.. (Oczywiście to jest moje zdanie).. Sądzę, że ma ogromne szanse na zdobycie Oscara w przyszłości.. Trzymam kciuki za jego karierę.. ;)

Pauleta

Paul Dano Aaron Paul i Vincnet Katheriser->Nadzieje "przyszłego" kina

Pauleta

Za Ruby Sparks powinien dostać Oskara. Uśmiałam się do łez, jak bał się, że ma omamy. Bosko to zagrał.

Pauleta

yep, rewelacja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones