Paul Dano

Paul Franklin Dano

8,2
28 820 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Dano

...i ktoś go doceni po występie w Zniewolonym. Zagrał świetnie. Do tej pory jednak nie dostawał chyba zbyt ambitnych ról. W sumie dziwię się, że jego kariera nie ruszyła po występie w Aż poleje się krew- wtedy z czystym sercem można go było porównywać do Day-Lewisa. Krótko mówiąc, mam nadzieję, że ktoś go doceni i zacznie grać w czymś interesującym i będzie mógł się wykazać. Bo potencjał jest ogromny i nie mogę doczekać się kolejnych ról.

abc2343

Widziałam go w krótkim odstepie czasu w Labiryncie i Zniewolonym i jestem pod mega wrażeniem, bardzo bardzo zdolny aktor.

Annash

Jestem wielką fanką Paula... Koleś jest niesamowicie uzdolniony i mega charyzmatyczny.. Poza tym warto wspomnieć o jego przenikliwym głosie... W "Aż poleje się krew" przeszył moją duszę swym głosem.. ;D Mógłby zostać lektorem do mojego życia.. Warto również zobaczyć go w filmach takich jak "Being Flynn" czy "Dobre Serce"...

Życzę Paulowi kolejnych fantastycznych ról i mam nadzieję, że w końcu ktoś go doceni...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones