Paul Dano

Paul Franklin Dano

8,2
28 908 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Dano
Fornettka

a czy to jego wina,że on jest "dość brzydki" ??

barzaw

nie powiedziałam, że to jego wina. ale jego wina, że słabo gra.

Fornettka

Gra faktycznie nie najlepiej, czy ładny czy brzydki to kwestia gustu, ale jedno jest pewne:
- do ról szkolnych lamusów i życiowych gamoni wszelkiej maści jego twarz jest wręcz stworzona!

Fornettka

Słabo gra ? W "Aż poleje się krew" mimo 99% czasu ekranowego wypełnionego przez Daniela Day Lewisa, to właśnie Dano zaraz po nim zapada najgłębiej w pamięć.

Pomyslowy_Dobromir

Zaraz po nim, a co może jeszcze zapadać w pamięć skoro liczy się tylko DDL ?

zaja_c

w "aż poleje się krew" Dano był ekstremalnie irytujący, zarówno przez swoją odpychającą buzię, sztywne aktorstwo oraz dodatkowo przez samą postać obłąkanego pseudo-klechy.

Fornettka

Ps. Fornettka - pokaż swoją twarz, to ją zaraz ocenimy.

dick47

Nie, nie dobre, tylko złośliwe.

Fornettka

Na temat urody nie będę się wypowiadała, bo to sprawa subiektywna, a aktorowi uroda czasem bardziej przeszkadza niż pomaga.
Zaś co do gry... Pierwszy raz zobaczyłam Dano w "Zniewolonym" i prawie odjęło mi mowę. Wiem, że pisałaś przed polską premierą filmu. Ale jest jeszcze "Ruby Sparks", "Być jak Flynn" czy "Dla Ellen". Bardzo go lubię.

Fornettka

Nie dość, że głupia, to jeszcze ma internet...

Fornettka

Nie musi piękny. Na pewno nie dla ciebie. A aktorem jest bardzo dobrym, warto chociaż obejrzeć Labirynt, w którym spisał się bardzo dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones