Paul Dano

Paul Franklin Dano

8,2
28 820 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Dano
ozzywest

Tylko że Messi dobrze gra...

lukasz_f

I tak Busquetsowi nie dorówna.

adamcpdst

Dziwna opinia ale może nie będę się kłócił

lukasz_f

Na poparcie mojej tezy przedstawiam materiał dowodowy http://www.youtube.com/watch?v=PIN7m_txh3M&feature=fvwrel

adamcpdst

Tylko, że o połowie pilkarzy mozna zrobić taki filmik.

Mily_93

Pokaż mi drugiego piłkarza, który podglądałby przez palce czy sędzia widzi jak turla się po murawie. :)

adamcpdst

Mówie ogólnie teraz. Wiadomo, że Sergio to jest przesada ale wielu jest takich piłkarzy i troche to jest wkurzające jak wszyscy wytykają Barcelone.

Mily_93

No to mów szczególnie, bo łatwo się bronić nie podając konkretów. Barcelonie wytykają, bo zamiast skupić się na grze, w którą są podobno najlepsi na świecie, uciekają się do symulanctwa, a sędziowie zawsze chętniej pokażą czerwoną kartkę ich przeciwnikom.

adamcpdst

Wiesz, że teraz bez sensu będzie te pisanie. Zostaniesz przy swoim, ja przy swoim a i tak nic z tego nie wyjdzie.

Mily_93

A co ma niby z tego wyjść? Skoro jesteś twardogłowym fanem Barcy to nic Cię nie przekona. Ja tylko przedstawiam fakty, Twoich jakoś nie widziałem. Miłego wieczoru życzę.

adamcpdst

Tak się składa, że nie jestem fanem Barcy a filmiki z piłkarzami Realu, którzy "aktorzą" też mógłbym tutaj pokazać. Nie powiedziałem, że piłkarze Barcelony nie udają tylko twierdze, że nie tylko oni. Szczerze jednak trzeba przyznać, że Sergio mógłby dostać naminacje do jakieś nagrody za swoje role. Pozdrawiam,

Mily_93

No więc jednak jakąś nic porozumienia udało się znaleźć. ;) P.S. Fanem Realu też nie jestem.

adamcpdst

Przekonałeś Mnie choć trzeba przyznać, że Sergio miał wielu konkurentów w kategorii symulant. Na filmwebie ktoś Go nawet umieścił:) Trzeba przyznać, że Ci chłopcy z Hiszpanii jacyś tacy delikatni są

lukasz_f

Wśród klubowych kolegów konkurencję ma mocną: Alves, Pedro, Fabregas. W rankingu umieściłbym ich znacznie wyżej niż Paula Dano.

adamcpdst

Alves też daje rade. Nie zapominajmy o piłkarzach odwiecznego rywala Barcy czyli Realu. Pepe znalazł się nawet na plakacie jednej z hiszpańskich szkół teatralnych jak symuluje razem z Busquetsem zresztą
http://www.zczuba.pl/zczuba/1,111296,12726443,Zdjecie_dnia__Dwaj_przyjaciele_ze_ szkoly_aktorskiej.html

lukasz_f

Pepe, zwłaszcza w Gran Derbi, daje niezłe show, kości aż trzeszczą. ;) Krystyna też lubi się efektownie wywalić na linii pola karnego, choć już nie roni łez jak kiedyś. Niemniej więcej symulantów rekrutuje się z drużyny FCB, to bez wątpienia.

adamcpdst

Krystynie to trzeba tylko zwrócić to, że gra niesamowicie w piłkę a reszta niestety musi nadrabiać

ozzywest

Moja pierwsza myśl po seansie There will be blood, z tego co pamiętam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones