Paul KayeIV

7,4
3 788 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Kaye

Koleś ten po prostu genialnie zagrał postać Dja. Jak dla mnie jedna z lepszych kreacji kinowych jakie kiedykolwiek powstały.
Świetny jest ten gość:)

pikuh

Zgodzę się z tym ze genialnie zagral Dj'a lecz poprawie Cie jesli mozna poniewaz on nie grał Pete'a Tong'a tylko Frankiego Wilde'a. Pete Tong ten radiowy Dj ktory na poczatku filmu przeprowadza wywiad z Frankiem:)

pikuh

On chyba urodził się dla tej roli, dla mnie też jest jedną z najlepiej zagranych kreacji jakie kiedykolwiek widziałem. Przez jakiś czas nawet myślałem, że taki dj istnieje w realu, naprawde ten koles jak i cały film wywarli na mnie ogromne wrażenie. Żuczę mu więcej takich ról ;)

A_cid

Zgadzam sie- koles w filmie zagral fenomenalnie:) Wariata grac potrafi.

pikuh

Role Frankiego Wilde'a zagrał tak naturalnie że na początku myślałem że zagrał samego siebie , jak się później okazało to zasługa jego umiejętności aktorskich. Myślę że żaden inny aktor nie potrafiłby zrobić tak dobrego klimatu w tym filmie.

pikuh

Oglądając film miałem wrażenie, że ta rola była napisana pod niego.

pikuh

Mistrz Świata, miło go widzieć w takiej produkcji jak GoT

kondimybondi

,,It's all gone Pete Tong" był raczej średni, ale ten aktor całą swoją grą zrekompensował absolutnie wszystko. Niesamowita rola, jedna z najlepszych, jakie miałem okazję oglądać. Niezły świr, naprawdę trzeba mieć nie lada umiejętności, żeby zrobić coś takiego. Albo po prostu był do niej stworzony. Dałbym mu wszystkie nagrody.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones