Paul WalkerI

Paul William Walker IV

8,5
33 500 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Walker

koles dołącza do klubu 40 i nagle ocena gry aktorskiej skacze o 1000% w górę, opamiętajcie się ludzie, Walker nic sobą nie reprezentował oprócz szybkich i wsciekłych, czekam na lincz ;)))))00

sally_storm

Jak czekasz na lincz to raczej się nie doczekasz. Tylko nie ogarniam po co zaczynać ten sam temat po raz 10.

sally_storm

Dokładnie, linczu nie będzie bo aktor z niego słaby. Tylko po co wałkować to po raz kolejny?

sally_storm

Kiedy ktos, kto jest ci bliski umrze to zmienisz zdanie. Tu nie chodzi o to czy byl dobrym aktorem - bo nie byl, ale swoja role w SiW gral zajebiscie. Zastanowic sie powinnas nad czyms innym dlaczego Pan Bog (zakladajac ze istnieje) pozwala na smierc mlodego kolesia ktory tylko chcial sie przejechac new Porsh. M

ghostforfun

Bo wszystkim daje wolną wolę

sally_storm

ile zobaczyłaś- (łeś) filmów z z tą osobą skoro twierdzisz że był złym(słabym) aktorem?

sally_storm

Sekta, Prześladowca, Błękitna Głębia, Podwójna Tożsamość, Chętni na Kasę, Potęga Strachu, Kroniki Lombardu, słabe role, SŁABE

polaczek5566

The Lazarus Project, Przygoda na Antarktydzie

polaczek5566

Czy warto obejrzeć jakiś film z tym aktorem? Lubię dość ambitne produkcje i przyznaję się bez bicia, że żadnych "szybkich i wściekłych" nie oglądałam. Co możecie mi polecić z Paulem Walkerem?

sally_storm

Chciało się udać sprowokowac lecz kolejna rzecz w życiu nie wyszła. Przykro mi.

iTEASE

znowuuu w życiu mi nie wyszło cy cy bum cy cy bum

sally_storm

Gówno kogo obchodzi twój żałosny apel

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones