Paulette Goddard

Pauline Marion Goddard Levy

8,2
831 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paulette Goddard

Talent i uroda

użytkownik usunięty

Znakomity, niespełniony talent i wspaniała uroda. Co prawda nie widzę nikogo innego w roli Scarlett O'Hary niż Vivien Leigh, jednak widziałam testy do roli z udziałem Paulette i była niezła. Ponadto podobała mi się jej błyskotliwa kreacja w "Kobietach". Szkoda, że jej potencjału nie wykorzystano w odpowiedni sposób.

mialam możność widzieć ja tylko w "Dzisiejszych czasach" ale uważam że jest świetna. co do Scarlett myślę ze by pasowała ale to jednak nie Vivien ;)

Anouk_4

A ja właśnie jestem ciekawa jak by to wypadło w jej wykonaniu. Leigh zagrała perfekcyjnie, jednak jakiś sentyment do Paulette nie daje mi spokoju

Arwen

Również widziałem ją tylko w "Modern Times" i nie przypuszczałem, że nieme kino może zrobić takie wrażenie. A perełkiem była właśnie Paulette Goddard, od tego momentu ona stała się moim ideałem kobiety :) (ma niesamowite spojrzenie)

Warabaranara

A ja ją widziałam tylko w "Dyktatorze" i właśnie pierwsze, co mi przyszło do głowy to, że jest bardzo podobna do Vivien. Ale i tak uważam, że Scarlett jest tylko jedna ;) Przyznaję jednak, że Paulette Goddard również mnie urzekła.

Titine

Jest po prostu cudowna! Jest pewna grupa aktorek, które prócz talentu, urody i innych przymiotów do tego zawodu potrzebnych, wprowadzają do filmu pewną magię (ten ich niesamowity urok). Oczywiście, nie porównuje tutaj Audrey Hepburn do Paulette, ale to jest podobny rodzaj uroku. Urzekająca!

Arwen

Stary wątek ale .......- dzisiaj obejrzałem casting do roli Scarlett z Goddard i według mnie wypadła nieciekawie -bez wdzięku wręcz wulgarnie. Muszę obejrzeć jakieś filmy z jej udziałem i może przyłączę się do zachwytów. :)

Oj tak...typ urody wyjątkowo niepasujący do czasów sprzed II WŚ, chociaż...
Co by nie mówić...aktorka przeurocza!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones