Paweł Królikowski

7,4
12 704 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Królikowski

Czuć u niego taką specyficzną powagę sytuacji a jednocześnie bije od niego wielki spokój. Stonowane zachowanie, niemal lenistwo, 'zwyczajna' aparycja. Nie wiem jaki jest w życiu prywatnym ale z jego ról odbieram wrażenie że to bardzo wyluzowany koleś jest. W Ranczu rola życia chyba każdy się zgodzi, ale wielka szkoda że tak mało go w filmach. W Helu zagrał genialnie, w swoim stylu właśnie, polecam jbc.

Joimbo

właśnie, nie wiem czemu ludzie się go czepiają odkąd został jurorem w TTBZ przecież on ma wiedzę muzyczną, poza aktorstwem bardzo go cenię za wiedzę muzyczną , że uwielbia muzykę tak jak ja, też twierdzę że to wyluzowany koleś, nie jest celebrytą, chociaż w prasie trochę o nim piszą, no i że trochę koleguje się z Ireną Santor był na jej benefisie, i Santorka powiedziała o nim że to uwodzicielska szelna z niego, chciałabym żeby Pan Paweł zagrał jakiegoś piosenkarza bo ma wiedzę muzyczną, nawet ładnie śpiewa-recytuje, ja od 2 lat zwracam uwagę u aktorów nie tylko na grę aktorską ale na uzdolnienie wokalno muzyczne odkąd obejrzałam serial ,, Anna German". A Pana Pawła uwielbiam za Ranczo.

kinomanka_13

Z tym, że w tym serialu aktorka nie śpiewała. Pod sceny ze śpiewem podłożono oryginalne nagrania Anny German.

Jasio_6

Joanna Moro nie śpiewała, ale mam na myśli że dzięki temu serialowi u każdego zwracam uwagę na uzdolnienie wokalno muzyczne, nawet u aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones