Paweł Królikowski

7,4
12 757 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Królikowski

...niedługo wyskoczy mi z lodówki niczym blondynka z play. Gra w każdym serialu po kolei. Jest dobrym aktorem, ale już mi się bardzo przejadł. Pod tym względem, drugi Karolak...

kornela93

a mi się nie przejadł, nie rozumiem czego się czepiacie, świetnie gra w Ranczo, jest dobrym jurorem w TTBZ, dobry z niego aktor, to że jest trochę zaniedbany i ma byle jaką fryzurę to nie znaczy że mamy go nie lubić, lubi się kogoś za osiągnięcia sceniczne, charakter, nie za wygląd, wygląd można podziwiać. On nie robi z siebie celebryty, tylko media z niego robią ponieważ był chory, miał operację , był w szpitalu, a schorowani nie mają na to wpływu że media to nagłaśniają. Odróżnijcie robienie z siebie celebryty, a że media też robią z kogoś celebrytę bo o nim ciągle piszą.

kinomanka_13

Po pierwsze, gdzie napisałam coś o jego wyglądzie? Po drugie, gdzie napisałam że jest celebrytą skaczącym ze ścianki na ściankę? Napisałam, że jest dobrym aktorem, ale ze zdecydowanie jest go za dużo, bo jakiego serialu by mnie włączyła tam często on gra. Tyle.

kornela93

to i dobrze że trochę więcej gra, bo jest dobrym aktorem, a tak kto gra więcej to znaczy że jest dobry w tym co robi, nie wiem czego się go czepiacie szczególnie za jurorowanie w TTBZ dobrze się wypowiada, ma sporą wiedzę muzyczną tak jak ja.

kinomanka_13

To gratuluję Ci wiedzy serdecznie. On nie gra trochę więcej, gra dużo. Jakbyś jadla przez tydzień dajmy na to, tylko kanapki z serem, nie miałabyś dość mimo że są smaczne? Z aktorami jest tak samo, jak są na fali to są wszędzie aż do znudzenia

kornela93

a mi to nie przeszkadza, przeważnie jeśli grają aktorzy bardzo dużo szczególnie ci których bardzo lubię, bądź mam do nich sentyment to tym bardziej mi nie przeszkadza, jeżeli ktoś z aktorów których nie lubię, albo mniej lubię gra dużo to mi się nie podoba i wtedy są bardzo dla mnie do znudzenia.

kinomanka_13

No, to mam tak z Królikowskim. Dopóki był Kusym to go lubiłam, a odkąd stał się bohaterem połowy serialu już nie.

kornela93

a ja dalej go lubię mimo wszystko za Kussego, za wiedzę muzyczną, i że super śpiewa-recytuje i że się z Santor koleguje. Chciałabym żeby jakiegoś piosenkarza zagrał o mógłby Wodeckiego zagrać bo ma takie bujne włosy, tylko schudnąć by trochę musiał i nos zoperować.

kornela93

Ja bym tam się cieszył, jakby mi wyskoczył z lodówki, w odróżnieniu do Karolaka czy takiej Kurdej

chemas

He he, to samo pomyślałam :-) Fajny gość, bardzo dobry aktor. Nie oglądam Rancza, nie oglądam tego czegoś o śpiewaniu, więc w sumie to nie wiem, gdzie go tak dużo, bo ostatni raz widziałam go w Pit Bullu w kinie i było mi przykro, że go tak mało.

raisa_fw

Bardzo dobry aktor. Warto przejrzeć filmografię i obejrzeć parę filmów z nim, chociażby pierwszego Pitbula (to akurat serial). A jeśli chodzi o Ranczo, to akurat wyróżniający się w tym serialu aktor z charakterystyczną rolą.

chemas

No ba. Oczywiście, że całego PIT Bulla obejrzałam. Nie tylko dla niego, wiadomo, ale rola podobała mi się bardzo. Wszedł w sumie w połowie serialu, a tak się odnalazł, że ciężko uwierzyć, że nie od początku był Igor Rosłoń :-)

chemas

Ale faktycznie filmów sprzed i po PIT BULLu nie znam.

raisa_fw

Szczególnie polecam filmy z młodości Królikowskiego: Zakład i Pantarej. Genialne role.

chemas

z czasów młodości Pana Pawła podobała mi się rola muzyka w filmie ,, Opowieść Harleya".

kinomanka_13

No właśnie chcę obejrzeć ten film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones