Paweł Kukiz

Paweł Piotr Kukiz

5,7
904 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Kukiz

TAK TRZYMAĆ PANIE PAWLE! W KAŻDYM NORMALNYM KRAJU SPAŁBY PAN NA MILIONACH MAJĄC TAKI TALENT!
A że POlska to nie jest normalny kraj - to już nie nasza wina... :(

ElRio

"TAK TRZYMAĆ PANIE PAWLE! W KAŻDYM NORMALNYM KRAJU SPAŁBY PAN NA MILIONACH MAJĄC TAKI TALENT!"
Po części zgadzam się ale lepiej to niech nie śpi na brudnej kasie na Jamajce tylko niech robi muzykę przy okazji mówiąc co myśli o Polsce i świecie. Ale troszkę pieniędzy też powinien jako wynagrodzenie dostać. Zaś Polska faktycznie to nie normalny kraj.

ElRio

Mimo różnic światopoglądowych pomiędzy mną a nim jego postawa bardzo mi się podoba.

MINTOR1994

dziecko 94 o swiatopogladzie pisze...

Firxenow

Odbierasz mi prawo do posiadania światopoglądu, bo jestem młody? To takie "dorosłe".

MINTOR1994

ty nic o zyciu jeszcze nie wiesz, dziecko.

Firxenow

i o swiecie tez niewiele

Firxenow

Aha :(

Firxenow

opowiedz coś o świecie, rabi

ElRio

A dlaczego kraj nasz jest nienormalny? Może to raczej ludzie ? Co Kukiz zrobi? Założy partie, naściąga karierowiczów i sam wejdzie do systemu, którego rzekomo tak nie lubi. a nawet jak zostanie premierem to co? Da ci kasę do ręki? jak nie weźmiesz się do roboty to żaden Kukiz Ci nie pomoże

Koper_Zielona

Ja nie czekam na Kukiza. Mam więcej kasy niż potrzebuję, zarabiam więcej niż europoseł. Niestety - brutto a te gnoje podatków nie płacą.
Tylko żeby zarabiać normalne pieniądze to musiałem wyjechać z Polski.
I to mnie boli - te wszystkie polityczne sqsyny które niszczą mój kraj.

ElRio

jesteś youtuberem? :D

Firxenow

Pudło. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones