Paweł Małaszyński

6,7
14 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

tak tak...ma swój zespół,który gra grunge.......błahahahahahaha.. ..

_Jacinda_

no ma, Coshise sie nazywaja :) dlaczego zaraz "błahahahahahaha"? moze najpierw przesluchaloby sie? no ale nawet wtedy: muzyka niszowa, mi sie podoba - wlasnie czegos takiego slucham, nie kazdemu musi sie podobac, ale na pewno nie sa "warci", zeby zostac wysmianymi :/

apple_blossom

przysłuchałam się....wiele razy...ja i moi znajomi. Wiesz,jak dla mnie to takie troche ''na siłe'' to jego śpiewanie...Wybacz jeśli moj komentarz Cie uraził,wyraziłam tylko swoje zdanie......

_Jacinda_

Hej, wcale nie zamierzam tu na nikogo naskakiwać, nie musi Ci się jego muzyka podobać, pewnie to i nie jest dzieło sztuki, ale zauważ, że on nie śpiewał wcale dla wielkich pieniędzy i sławy. Założył tą kapelę z kumplami, bo był zbuntowanym dzieciakiem, jak to sam o sobie mówi: chodził w skórze, koralach i długich włosach, a ta muzyka wyrażała jego samego. Pisała też teksty (jak i wiersze). Teraz się zmienił, ożenił, ustatkował, już nie pisze, tak więc nie wiem, jak to jest z zespołem, ale w każdym razie to, że założył zespół, nie oznacza jeszcze, że uważa się za jakiś wielki talent. Pozdrawiam:)

_Jacinda_

spokojnie, nie urazil :-) co do samej muzyki: chodzi mi o to, ze jest to bardziej muzyka niszowa i trudno, zeby sie podobala :-) ja po prostu tego typu muzyki slucham od ilustam ladnych lat - ktos inny slucha calkiem innych gatunkow i niech slucha. po to jest tyle odmian muzyki, by kazdy znalazl cos dla siebie - tyle osobistego :-)
a jak kolezanka inna wyzej napisala: to nie jest zespol nastawiony na zarobek... robia to co lubia i kiedy moga... inni w tym czasie yyy, np. maluja czy robia grafiki czy jeszcze cos innego. o to mi chodzi, ze nawet jezeli mi by sie to nie podobalo, nie wysmialabym ich z tego, bo uwazam ze nikt nie powinien sie smiac z zainteresowan innych ludzi - szczegolnie jesli robia to oni z pasja i wkladaja w nie jakis tam wysilek. tyle :-)

apple_blossom

wiesz ja kiedyś szalałam za Pearl Jam...hmmmm....kiedy to było...stare dobre czasy liceum....;) ..pozdrawiam....

_Jacinda_

Pearl Jam to klasyka :D wsrod moich znajomych nie znam nikogo, komu by sie nie podobal. Choc osobiscie czesciej Nirvany slucham :-) pzdr :-)

apple_blossom

hmmmm nie wiem czy istnieje,w każdym bądź razie jeszcze w czerwcu 2005 był ich koncert :)

AnnaEulalia

Mi się bardzo podoba. Ma bardzo fajne teksty takie madre hehe ;]. No i własnie nie robi to dla pokazu ! No i nie chce wydac albumu gdyż nie chce by pomyśleli, że wypromowało go aktorstwo :). Własnie słucham z wikliny syn hehe śliczna piosenka :). Bardzo musi kochac synka :). No i wrescie moge sie pochwalic, że nie musze słuchac tego co modne :D. Znalazłam coś w tej muzyce i mi sie bardzio podobaja wszystkie 8 kawałków :) (3 !

sevanna

cze,
mam prosbe - podaj mi spis utworów jego zespołu, albo podaj skad mogę ściągnąć
PS. Ostatni i Magnolie już mam ;)

olar

http://www.pawel-malaszynski.pl/ [www.pawel-malaszynski.p ...]

W dziale "Cochise" znajdziesz i mp3, i tekstów parę :-)

apple_blossom

dzieki serdeczne, znalazlam ten dzial jakis czas temu i sciagnelam,
jednakze dziekuje za chec pomocy
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones