Paweł Małaszyński

6,7
14 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Wyprzedził Eastwooda, Almodovara, Travolte, McGregora? Ja rozumiem że w supeprodukcji "Magda M" jest on super słodziutki i przystojniutki ale 67 miejsce świadczy o tym jak nisko upadł filmweb... Normalnie byłbym skory dać mu 4/10, ale przez jego zawyżoną średnią musze dać 1, wiem że to wiele nie zmieni ale trzeba próbować...

Pozdrawiam Koło Gospodyń Wiejskich, które wystawiły mu tą fantastyczną i w pełni zasłużoną średnią:/:/:/:/

JohnnY_22

Zgadzam się w 100 % z Johnnym. Mam dość tej twarzy. Wszędzie go pełno.

Naley

Też się zgadzam :). Ja też dam mu "1", żeby choc troche spadla jego pozycja :D. Może to coś da? ;)

Bugz

Zgadzam sie, ta miernota powinna byc na ostatnim miejscu. Też dałem "mu" 1.

JohnnY_22

sory ale Paweł nie jest żadną aktorską miernotą to że podoba ci się inny aktor nie znaczy że musisz obrażac człowieka który ma w życiu jakies cele i w tym co robi jest na prawde niezły!!

JohnnY_22

Dlaczego napisałeś, że to aktorska miernota?!
Niektórym podoba się ten aktor, innym nie, a jeszcze inni są neutralni. Ale bez przesady. Kim ty jesteś żeby wygłaszać coś takiego jak "aktorska miernota" na forum? Krytykiem? Zapewne nie!
Znasz się na aktorstwie? Jesteś aktorem? Czym kimś innym, kto pracuje przy filmach? NIE!
Możesz sobie go nie lubić i w ogóle, ale nie wypowiadaj się w taki sposób.

Kamulinka

Też mnie zastanawia cóż porabia ten aktor na tak wyskoiej pozycji, w ogóle to go nie powinno być na tej liście Top 100.
A tak w ogóle to w jakimkolwiek zawodzie by ten gość nie pracował to kobiety zawsze będą uważać, że jest w tym fachu co najmniej bardzo dobry.
Moim zdaniem można krytykować aktora (jak nazwał go Johnny "miernym") gdy się ogląda wiele filmów, niekoniecznie seriali. Bo gdy się ogląda dobrych aktorów/aktorki w wielu dobrych filmach to żeby zobaczyć "miernotę serialowego aktora" nie trzeba być nie wiadomo jakim krytykiem filmowym.
Nie trzeba mieć nic wspólnego z filmem. Jego miernota sama wychodzi :)

j0hnny_ring0

a ja mu dalam 10 bo jest bardzo dobrym aktorem oczywiscie go nie porownuje z anthonym hopkinsem

Ewka85

też uważam że jest dobrym aktorem, super rola w oficerze i w filmie biała sukienka, a nawet jeśli komuś się nie podoba to musi pogodzić sie z opiniami innych tym bardziej, że było to ponad 6 tyś osób.
drogi Johnny nazywasz Małaszyńskiego miernotą a Piotr Cyrwus został obdarowany przez ciebie 10. ciekawe

JohnnY_22

Widze ze super filmy ogladasz z jeszcze lepszymi aktorami!! Szczegolnie w PILE dostrzegamy "geniusz gry aktorskiej". Tak dretwego filmu jak PILA dawno nie bylo. A Malaszynskiego nie wyzywaj. Widze ze tez oceniasz go tylko po srace m(twoj ulubiony serial,a nie wolisz klan wybacz). Na 100 procent jest milion razylepszy niz te drewna w Pile.

michal_olszewski

Jasne, bawcie się w takie pierdoły i wystawiajcie mu jeden.
Przecież tak zmienicie świat!

JohnnY_22

Koło Gospodyń Wiejskich?? Widze że Johnny masz jakieś problemy z sobą może udasz się do psychologa lub psychiatry może oni coś poradzą ale wątpie!!!! Nie pomyślałeś że może są osoby które cenią Pana Pawła??? To że Ty nie to twój problem i nie musisz się wyrażać w ten sposób!!! bo pewnie Tobie by nie było miło gdyby ktoś cię tak nazywał!!! Daje 10 bo uważam że Paweł Małaszyński jest świetnym aktorem!!

JohnnY_22

oczywiście ja też daje jeden dla tej pseudo aktorzyny.Nie rozumiem jak można dawac kolesiowi same 10 za to ze gra w kretynskim serialu, tak tak w KRETYNSKIM.

JohnnY_22

Ale z ciebie prostak, człowieku... Jak taki jesteś ponad to koło gospodyń wiejskich, które wystawia Małaszyńskiemu wysokie noty, to co się tak pieklisz, że jest na którymś tam miejscu listy filmwebu? Co ty - dziecko jesteś? I to wystawianie jedynki, żeby zaniżyć średnią... Obraź się jeszcze i tupnij nóżką :D Mnie to zgrzewa kto jest na którym miejscu, sam wiem kogo lubię i cenię, a kogo nie i nawet tam nie zaglądam na te statysytki b to g... dla mnie znaczy. A ty się tym tak jarasz, jakby to było wielkie halo jakieś.

A co do Małaszyńskiego, to jest naprawdę dobry. To jeden z ciekawszych aktorów swojego pokolenia i nazywanie go aktorską miernotą dlatego, że gra w serialu, który tobie się akurat nie podoba jest zwyczajnie pustą krytyką. Może rola w "Magdzie M." to nie jest wielkie osiągnięcie aktorskie, ale też nie ma się co czepiać, bo on tam się za bardzo starać nie musi - ma być głównie przystojny i jest. Ja tam też "Magdy M." nie cenię jakoś specjalnie i nie oglądam, ale nie zawsze człowiek ma szansę grać w ambitnych dziełach a żyć też z czegoś trzeba (zwłaszcza w Polsce trudno te rzeczy pogodzić), dlatego nie wpływa na moją ocenę aktora fakt, że czasem dla forsy w czymś zagra. Przynajmniej nie chałturzy w reklamie jak inne polskie "gwiazdy". Oby tylko w naszej rzeczywistości filmowej nie skończył się zanim na dobre się rozkręcił i nie ugrzązł w telewizji. Życzę mu w każdym razie jak najlepiej, bo to utalentowany facet. W "Oficerze" był znakomity (btw: sam serial bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, bo wreszcie doczekaliśmy się filmu kryminalnego z prawdziwego zdarzenia, który jest dobry nie tylko "jak na polskie warunki", ale ogólnie i obiektywnie to porządna robota), elektryzował samym pojawieniem się na ekranie. Czekam na "Tajemnicę twierdzy szyfrów", która - mam nadzieję - też okaże się jednym z niewielu dobrych polskich filmów rozrywkowych i że Małaszyński też dobrze w nim zagra. I na zachętę daję panu Pawłowi 7/10 :)

JohnnY_22

To nie żadna miernota, głupku. Sam jesteś miernota, nie dorastasz mu do pięt!

chica_morena

Dla mnie słaby aktor. Jest za wysoko na top 100. Choć to jest TOP 100 więc są oceniani tam aktorzy na topie. Dla mnie nie jest jakimś fenomenem, dla mnie jest słaby, ale top, to top, a jak wiadomo dużo kobiecych dzieci neostrady oglądających Magde M. daje mu 10...trudno...

Iranzilla

nigdy nie ogladałam Magdy M, a powiedzenie kobiece dziecko neostrady pasowałoby do mnie może z 15 lat temu.
oczywiscie każdy ma swoje zdanie, pozdrawiam

Iranzilla

Kto najwięcej psioczy pewnie sam wystawił dychę. Odcinki Magdy M idolek to chyba z tygodniowym wyprzedzeniem ogląda na necie. Aha nie mam neostrady i nie oglądam Magdy M i wystawiłem mu 9! Kapitalna rola Granda w Oficerze i Oficerach!!

użytkownik usunięty
JohnnY_22

Wiesz co Johnny?? Ty jesteś po prostu ZAZDROSNY!! :D :D :D

JohnnY_22

pff.
Jasne, od dzisiaj Johnny będzie nam mówił kto jest najlepszy i na kogo mamy głosować.


Przecież każdy ma inny gust i co innego mu sie podoba, więc dlaczego nie Małaszyński, którego akurat bardzo lubię i nie tylko za rolę w Magdzie M. Może nie jest to jakiś wybitny serial, ale wielu ludziom się podoba i akurat ty tu nie masz nic do gadania. A Małaszyński gra przecież w wielu innych filmach!(świetny np. w roli Granda w "Oficerze")

Wkurzają mnie strasznie tacy ludzie, którzy źle oceniają aktorów, tylko dlatego,że film im się nie podobał.

A tak poza tym: pozdrowienia dla KGW są rzeeeeczywiście wybitne(pewnie długo nad tym myślałeś, co?)

JohnnY_22

To glosy ludzi go uczynily na tym miejscu wiec nie miej do niego pretensji i po pierwsze nie nazywaj go miernota. Bo ty sam pewnie nie lepiej grasz :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones