Paweł Małaszyński

6,7
14 228 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Byłem dziś w teatrze na sztuce Ślub Doskonały gdzie Paweł Małaszyński grał jedną z głównych ról - do momentu obejrzenia sztuki tak po prostu go lubiłem, nie żadne
wielbienie czy podziw. To co zobaczyłem przeszło najśmielsze oczekiwania. Takiej gry aktorskiej nie widziałem dawno! Teraz bez wątpienia mogę powiedzieć, że Paweł jest
aktualnie jednym z najlepszych aktorów w Polsce.

Polecam pójść do teatru Kwadrat na Ślub Doskonały (choć bilety na maj chyba są już wyprzedane)!

Smagal

sługa dwóch panów, szalone nożyczki, ośle lata... wszędzie taki sam

vilee

... doskonały !

tomucho77

doskonałość, to wielkie słowo

vilee

... słowo które w pełni odzwierciedla jego kunszt aktorski w szczególności ten z teatru.

użytkownik usunięty
Smagal

o ŁAŁ

Smagal

W Teatrze Kwadrat w sztuce "Berek, czyli upiór w moherze" razem z Ewą Kasprzyk jest genialny. Dawno się tak nie uśmiałam :) Szczerze polecam! Do kunsztu aktorskiego nie mam żadnego ale.

niupek

zawsze lubiłam Małaszyńskiego, nie uważałam za wybitnego czy najlepszego aktora na świecie, ale podobała mi się jego gra, wygląd, osobowość, ale "Berek..." to coś niesamowitego! zagrał naprawdę genialnie! bałam się, że w duecie z Ewą Kasprzyk wypadnie blado, ale zadziwił mnie pozytywnie, śmiałam się do łez. :)) od tego czasu nie dam powiedzieć o nim złego słowa. :P

yootsuu

Święte słowa :)

Smagal

dodaje do tego jeszcze "Kiedy Harry poznał Sully" teatr Kwadrat, Marta Żmuda - Trzebiatowska to była przy nim wydmuszka, takiej naturalności nie widziałam nigdy !

Smagal

jak dla mnie nie jest jakims wybitnym aktorem poprostu gra to co ma grac ale ja polecam jego role gdzie kapitalnie gra i ja jego gre kupuje w "Czasie Honoru"-polskim serialu wojennym gra przez jeden sezon ale gra naprawde swietnie i za ta role go szanuje

Smagal

on mnie rozwala :) wizualnie i nausznie. Kawałek MLB Jego kapeli jest mmmm.......!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones