Paweł Małaszyński

6,7
14 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński
Axel

Wiesz, miałam okazje porozmawiać z nim trzy razy. Nie odczułam żeby był nie miły. Wręcz przeciwnie, za każdym razem był sympatyczny i ujmujący.

JoCoPa

Do dziewczyn czyli jego wiernych fanek to on zawsze jest miły bo taki musi być.

Axel

Chyba cię coś w majteczkach swędzi.
Po pierwsze - jest tylko człowiekiem.
Po drugie - to, że nie pręży się do kamer, tak jak inne pseudo 'gwiazdecki', nie świadczy o tym, że jest niesympatycznym człowiekiem.
Po trzecie - skąd właściwie taki pogląd? Poznałeś go osobiście? Czy opinię budujesz na poglądach innych 'geniuszy' XXI wieku?

JustFurious

Łoo jakie argumenty. Bardzo śmieszne z tymi "majteczkami".
Pręży się do kamer i fotografów, tak jak inne pseudo gwiazdeczki.

Axel

Abudubu! Zaraz będziesz mnie gryźć pewnie... Jeżeli te argumenty cię nie przekonują, a zwłaszcza pierwszy, to brak mi słów. A do kamer, ciemnoto, nie pręży się. Zamiast siedzieć godzinami na redtube, wpisz w google sobie 'Paweł Małaszyński' i pooglądaj sobie zdjęcia, które są tego dowodem. Ojej, chyba zrobiłam się agresywna. Ubolewam :(.

JustFurious

A znasz go chociaż osobiście, że znasz takie drobiazgi ze sfer życia prywatnego?

Axel

Drobiazgi z życia prywatnego? Jakie drobiazgi z życia prywatnego? Mniemam, iż się zaplątałeś w swojej tezie. Również zadałam pytanie czy znasz go osobiście, żeby tak oczerniać jego osobę. Odpowiedzi nie uzyskałam.

JustFurious

Ja oczerniam? Ty za to musisz go znać na pewno skoro go tak usilnie bronisz.

Axel

Spodziewałam się inteligentnej konwersacji. Widzę, że mam do czynienia z niedopieszczonym dzieckiem, który nie potrafi uargumentować swojej opinii. A teraz zmykaj spać! Szybciutko, bo MacGyver przyjdzie!

JustFurious

Koleś, dałeś 7/10 filmowi jak "ciacho". Podejrzewam więc jakiej "inteligentnej" konwersacji się spodziewałeś.
Pewnie stojącej na takim poziomie jak twoja cięta riposta.
" Szybciutko, bo MacGyver przyjdzie!" - wow. normalnie wow ! Monty Python nagle wydaję się mało śmieszny.

MoRRs_Z_LaSu

Awrrrrr, powiedział mors z lasu, brutalny i okrutny. Po pierwsze, zacny jeden, jestem kobietą. Ktoś mu kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem, to raz. Tu nie ma nigdzie ciętej riposty, nawet w zamierzeniu tego nie było. Nie rozumiem więc, co cię aż tak boli, że pienisz ślinę, debilu. Nie tobie do oceny to, jak oceniam coś innego. Aczkolwiek to niezwykłe miłe, że swój nudny czas poświęcasz na sprawdzenie moich ocen dla poszczególnych filmów. Przynajmniej tyle radości mogę w twoje życie wprowadzić.

Axel

Po co pytasz jak sam sobie odpowiadasz. Miałem okazję zamienić z nim kilka zdań jak pracowałem w hotelu - on akurat jest spoko gościem. Skromny przede wszystkim. Też nie zawsze miał w życiu z górki. Nie wiem na jakiej podstawie go oceniasz - że co? bo nie był w tańcu z gwiazdami i nie płacze ze wzruszenia nad byle czym przed kamerami. Żal mi Cię człowieku.

novacco

Hahaha

użytkownik usunięty
Axel

No to może wyjaśnisz o co Ci chodzi???

Jest zaje.bisty, a wy zazdrośni .

Axel

Zobaczcie fragment wywiadu z nim na premierze Skrzydlatych świń jest tu uroczo czarujący. Na pewno nie arogancki i niemiły.
http://www.youtube.com/watch?v=X1t_Dlf1eLs&feature=player_embedded

Aminka

jeżeli on jest niemiły i arogancki to :D:D:D

masakra, co ma sie szczerzyc jak frytka na widok fleszy?
jest normalny i to go wyróżnia wsrod stada "gwiazd"

potrafi zagrac wszystko - nie raz to udowodnił, a takich aktorów u nas jest naprawde mało :)

taki wilczak którego i tak lubie ma jeden góra dwa wyrazy twarzy, a małasz ma cała game emocji w sobie i to jest świetne :)

Axel

W życiu - nie sądzę, przemiły, wartościowy i inteligentny z niego facet. Natomiast jeśli chodzi o filmy - chciałabym żeby grał tylko zimnych i bezczelnych sukinsynów... jak grand. Jedyny facet który mnie kręci w polskich filmach :) :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones