Paweł Małaszyński

6,7
14 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Małaszyński to straszny drewniak... Beznadziejny, znany tylko dlatego że nastolatki się w nim kochają...

severus_s

O a ja się tutaj nie zgodzę :D Ja lubie nawet PM ;], ale nei za wygląd a za to jak gra, ale zależy w jakim filmie ;] jeśli chodzi o filmy pokroju Madzi M nie oglądam no chyba, że Magde M 20 lat później :D ale bardzo spodobało mi się jak zagrał Granda w Oficerze i Oficerach ;) nie wiem jak będzie z Trzecim Oficerem, ale zobaczymy ;]... tak czy siak myślę, że nie powinno się szufladkować aktorów po jednej roli a niestety PM został przez te nastolatki właśnie zaszufladkowany jako "suodki" PK.... no cóż fanów (a raczej fanek) sie nie wybiera :D

Tari

acha jeszcze podobała mi się jego rola w "Białej Sukience"

Tari

Obejrzyj "Oficera". Zmienisz zdanie...

jonaszmiauczynski

Moim zdaniem fajny aktor i facet. Do jego gry aktorskiej nie mam zastrzeżeń, poza tym widać, że jest wszechstronny, nie boi się żadnych ról. Od "Magdy M." zaczynając, poprzez "Oficerów" czy "Katyń" aż na mistrzowskim "Figo-Fago" kończąc. Świetnie gra, wesoły, wyluzowany, normalny facet.
Nie wiem, dlaczego niektórzy tak się go czepiają.
Bo ma fanki/fanów? Bo jest przystojny?
Sory, ale dla mnie to nie są żadne powody.

Z tego co widzę, nie podobał się niektórym w "Oficerach"
"Obejrzyj Oficera to zmienisz zdanie..." przecież, ludzie, to nie była jedyna jego rola!
Skoro podoba mi się jego gra aktorska, to dlaczego mam oceniać ją tylko na podstawie jednego filmu/serialu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones