Paweł Małaszyński

6,7
14 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Przeglądam liste, szukam poskich nazwisk i... trafim na kolesia o którym nigdy nie słyszałem. Możliwe że to jest dobry aktor. Ja rozumiem tu każdy może dodac swoją ocene - no i dobrze.Tylko spójrzmy prwdzie w oczy, jeżlei chcemy żeby ta lista obrazowała nam umiejętności aktorów(a chyba poto została stworzona) to nie można pozwolić na to że znajduje sie na niej aktor który poza tym że podobno jest przstojny nie repezentuje swoją osobą nic szczegulnego. A jeżeli chcecie koniecznie umiescić go na jakiejś liscie to proponuje zrobić osobną liste.

Manco

Według mnie powinna powstać lista "Top 100 Ludzie Polska" czy coś w tym stylu. Co wy o tym sądzicie?

Manco

Wydaje mi sie, że skądś go znam, ale ponieważ nie mam stacji na której leci serial z nim (zresztą i tak bym pewnie tego DZIEŁA nie oglądała - polskie seriale kryminalne-niekryminalne repezentują poziom kopalniany), więc automatycznie nie mogę docenić tejże GWIAZDY. A co my tu mamy: facet jest w pierwszej setce naj-aktorów (mam nadzieję, że nie najWYBITNIEJSZYCH :DDD ).

Rzeczywiście powinna być jakaś lista, np. lista najfajniejszych aktorów grających w gnojowatych serialach na TVN (POLSAT/TV Trwam/...itd.). To by bardzo ułatwiło życie fanom kina i DOBRYCH, POŻĄDNIE ZROBIONYCH seriali, których w Polsce nikt nie ogląda bo dla naszych gnojowatych TV państwowych i prywatnych rzecz jest za droga, poza tym wiadomo, że wyprodukowanie muzycznego teleturnieju dla debili, albo zrobienie sitcomu na cudzym formacie jest tańsze. Nie musielibyśmy się zastanawiać z jakiegoś to serialu KTÓREGO NIE OGLĄDAM, jest facet lub dziewuszka w Top 100.

pozdro...

Jorjan

Twoja wypowiedz jest beznadziejna - skoro nie ogladasz zadnego serialu z nim, bo nie masz zadnych stacji, to jak mozesz oceniac jego gre aktorska ?! Pawel Malaszynski grywa rowniez w teatrze i skoro skonczyl szkole aktorska to umie grac. Nie brakuje mu rowniez charyzmy, ktora to, jak podejrzewam, umiejscowila go na tak wysokiej pozycji.

eoq

Oglądałam trochę "Oficera" i nie zapamietałam tego aktora w ogóle. Być może on umie grać. Być może też to że go nie pamiętam coś znaczy. Fakt, że skończył szkołę aktorską nie świadczy o niczym. Paweł Deląg też skończył szkołę aktorska i...bez komentarza.
Problem z filmwebem polega na tym, że często w Top 100 są jacyś aktorzy jednej roli w jednym serialu którego za 5 lat i tak nikt nie będzie pamiętał. Dałam sobie już z tym spokój i nie patrzę na rankingi, więc w tej chwili nie ma dla mnie znaczenia czy Małaszyński jest w pierwszej setce, czy go nie ma. Zresztą może to będzie aktor na miarę Gajosa lub Łomnickiego. Daj mu Boże zdrowie :)

Manco

paweł jest najlepszy jako aktor a nie jako przystojniak ! grac w 3 serialach , teatrze i miec własny zespół muzyczny z którym gra koncerty !! kto to wytrzyma??

Manco

Trochę nie jesteś konsekwentny w tym co piszesz. Najpierw piszesz, że go nie znasz i nie wiesz czy jest dobrym aktorem czy też nie, a za chwilę piszesz że nic sobą nie reprezentuje a jedynie jest przystojny. Proponuje najpierw obejrzeć jakiś film z nim czy wybrać się na sztukę teatralną i wtedy będziesz mógł osądzic. Ja uważam że jako młody aktor, który w tej chwili zagrał w niewielkiej liczbie filmów to sprawdził się w 100% w kazdej z nich chociaz, kazda była zupełnie inna- więc to o czymś swiadczy. A to że jest przystojny to chyba nie przeszkadza a wręcz przeciwnie.
Ale jeżeli chodzi o stworzenie listy ludzi Top 100 jako osobowości (to co reprezentują sobą oprócz wykonywanego zawodu) to fajna sprawa!!!
Pozdrawiam

Manco

Dobry z niego aktor według mnie. Mi się jego gra bardzo podoba ( najbardziej w magdzie m. chociaż w oficerze też jest super) jest przekonująca i tyle. Jeśli się kogoś nie zna to się na jego temat nie wypowiada. pozdrawiam MAGDA M. the best hehe

Manco

Hym... jako osoba, Paweł mi si strasznie podoba. Jako aktor tym bardziej. Nie oglądałam "Oficer" dlatego nie moge się wypowiedzieć, ale jestem pewna, że zagrał równie świetnie jak i w Magdzie M.

Najlepiej oglądnij jakiś film z nim, a jeżeli lubisz teatr, to oglądnij sztuke i w tedy wypowiedz się na jego temat, na to jak gra itp. itd.
Pozdrawiam

Kamulinka

ja musze przyznac ze tez go nie znalam kilka miesiecy temu tylk o widzialam go w serialu oficer i zwrocilam uwage na jego urode i talent

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones