Paweł Małaszyński

6,7
14 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

hej. ostatnio w radiu usłyszałam, ze ma być nowy serial z Pawłem Małaszyńskim. Mam jednak problem, bo nie wiem dokładnie kiedy on sie zacznie, a nie chce go przegapić. Mówiono też w radiu, że nie wiadomo czy on tam zagra. Może ktoś wie coś na ten temat?

www_monika001

Nic na ten temat nie słyszałam. Z tego co wiem to ma grać w III oficerze, i że go wyświetlą na wiosnę.

Insatiable_

Ostatnio zapowiedziano, że III Oficer będzie emitowany dopiero jesienią.
O jakimś innym serialu nie słyszałam. Wiem natomiast że teraz jest w trakcie kręcenia zdjeć do słowackiego filmu "Latający Cyprian".

www_monika001

z tego co wiem to w kwietniu ruszają zdjęcia do drugiej serii Twarzą w Twarz więc może o tym serialu mówili.

mini_one

Co?? Druga część Twarzą w twarz, bez sensu, skąd masz takie informacje?

poza_rzeczywistoscia

Nie wiem skąd te informacje pochodzą, ale dla mnie było oczywiste, że powstanie druga seria od momentu w którym na stronie serialu pojawiła się ankieta z pytaniem, "chciałbyś aby druga seria była bardziej... "...
Tak więc pewnie to co napisano wyżej jest prawda.

poza_rzeczywistoscia

Paweł o tym wspominał a on chyba wie najlepiej w jakich produkcjach będzie grał ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones