Paweł Małaszyński

6,7
14 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

TYLE MAM DO POWIEDZENIA Okropny aktor, totalne beztalencie i brzydal!!!

użytkownik usunięty
michael_corner

Zazdrośnik, tak Ciebie określe. Człowiek wygadujący takie bzdury musi mieć jakiś uraz.Fakt faktem na tym zdjęciu nie wuszedł najlepiej

michael_corner

ja bym go nie nazwała brzydalem ani totalnym beztalenciem, ale moim zdaniem nie jest dobrym aktorem.
na dodatek kochają się w nim te wszystkie głupie nastolatki.
w porównaniu do takich mistrzów jak al pacino, czy też robert de niro to jest on zerem według mnie.
pozdrawiam

michael_corner

A tak bardziej obiektywnie to jak dla mnie to taki "Maciej Zakościelny 2"- trochę lepszy aktor, jako tako przystojny i wszędzie go pełno. W porównaniu do Michała Żebrowskiego czy Maćka Stuhra to nie jest nawet "aktorską poczwarką".

michael_corner

Super temat, On mógłby to samo powiedzieć o tobie...

Confessor, porównanie trochę nie na miejscu. Jak wiadomo Pacino i De Niro, to wielkie gwiazdy znane na całym świecie, z resztą co to za sztuka porównać kogoś do gwiazdy i powiedzieć że jest zerem. Małaszyńskiego porównałbym do lokalnego Amerykańskiego aktora, który zapewne role które on miał w swoich filmach zagrałby podobnie lub gorzej.

Pana Pawła uważam za naszego Polskiego młodego aktora, który może kiedyś wystąpi w czymś super(jak na polskie realia filmowe), o lokalnej sławie...

krystom

porównanie? echh.. może masz rację, trochę przesadziłam, bo pomiędzy nimi jest ogromna przepaść...
chciałam tylko pokazać,, że jego gra aktorska na tle takich sław to szkolny teatrzyk. to wszystko.

nie uważam go za totalne beztalencie. nie jest zły.
w każdym razie oceniam Pawła Małaszyńskiego, jako aktora, pod względem jego gry, a nie tego czy jest przystojny (jak wszystkie nastolatki./)

moim zdaniem on się nie wybije. w polsce jest sławny. okej. ale gdzieś dalej? nie zrobi kariery...

najemnica

a jakie polski aktor zrobił?
mówicie jakby mówił, że dostanie oskara, a tak nie jest...
aktor jak aktor, określenia typu beztalencie są przesadą, niedługo minie jego sława (tz. 5 ról rocznie) będzie grał mniej, ale tak jest zawsze, większość polskich aktorów miała swoje 5 intensywnych minut, a dzisiaj mówi się o nich GWIAZDY ja mu życzę fajnych ról i tyle, poza tym aktor uczy się z każdą rolą...

Blur

myślę ze nazywanie go aktorem obraza wszystkich aktorów...

Alan_aka_Piczon

ole! ja się zgadzać! dyplom szkoły teatralnej niestety nie czyni aktora... i na odwrót niestety :] pozdrawiam!

michael_corner

Pawel malaszynski: powiedziala bym tak niesamowity przystojniak i bardzo dobry AKTOR ! ...a moze sobie porownamy gre aktorska Pawla Malaszynskiego a braci Mroczkow co ??

użytkownik usunięty
RobertaRBD

Przepraszam, ale co wam się nie podoba w jego talencie aktorskim. Czyżby grał nienaturalnie? Wybaczcie ale, jak aktor mówi tak, jakby mówił na prawdę w prawdziwych okolicznościach, to znaczy, że umie grać, a jeżeli czuje się sztuczność w jego mowie to znaczy, że jest właśnie beztalenciem. A czy on zachowuje się nienaturalnie w filmach. NIe potrafi szczerze sie uśmiechnąć,kiedy wcale nie jest mu do śmiechu? Nie potrafi być poważny, smutny, szczęśliwy i okazać nam tego. Wybaczcie ale jak dla mnie , kiedy widzę kiedy wystęuje to te wszystkie "nie" odchodzą od poprzednich zdań.

O co chodzi?? Facet kest aktorem z zawodu tzn ma ten skubany papierek i to co robi, robi bardzo dobrze. Przynajmniej wedlug mnie. Zgadzam sie z poprzedniekiem. Aktorami nie mozna nazwac Mroczkow, czy takiej Cichej chopki :P

RobertaRBD

akurat małaszyński i bacia mroczek to ten sam sort... małaszyński na pwst dostał sie za 4 razem, na kierunek na którym brakuje facetów....

RobertaRBD

porównajmy, bo wychodzi przy tym.. porównywalnie :]

michael_corner

Beznadziejny Aktor i tyle a kto uważa jest jest dobrym aktorem jest Dzieckiem Neo!

michael_corner

Otóż pan Paweł nadaje się wyłącznie do pustych seriali o jakże banalnej fabule typu Magda M i inne.Aktor z niego żaden,po obejrzeniu kilku filmów, w których miał zaszczyt wystąpić jestem zniesmaczona.Wg mnie gra bardzo sztucznie.
Proszę,nie besztajcie mnie za to;]

katie03

Aha i jeszcze jedno;]Dla mnie osobiście Małaszyński,Mroczkowie i cała kuźwa Deszczowa z "M jak miłość" to ten sam poziom gry aktorskiej.Nie ma go.

katie03

<Lol2> wiesz co nie osmieszaj sie mroczkowie i malszynski na tym samym poziomie<Lol2> ubawilam sie niezle<lol2>

RobertaRBD

<lol102>Ty sie nie ośmieszaj swoimi wypowiedziami.Widze,że cie uraziłam niezmiernie i serce cie boli,ze nie kocham Pawełka.Jego gra aktorska to dla mnie dno,tak samo dnem jest gra aktorska Mroczków.Śmiech na sali.Po przeczytaniu twojego posta skusiło mnie,żeby zobaczyć kogo masz w ulubionych i...nie zdziwiłam się.No,ale coż o gustach sie nie dyskutuje.

katie03

ja myślę ze bardziej ośmieszają się ci którzy twierdzą ze on jest aktorem (do tego dobrym aktorem). pracowałem z nim przy jednym serialu i robienie 12 dubli przez to ze małaszyński nie umie poprawnie powiedzieć jednego zdania to chyba o czymś świadczy...

Alan_aka_Piczon

może i małaszyński nie jest 'dobrym aktorem' ale daje rade. nadrabia wyglądem i doskonale nadaje się do niskobudżetowych seriali czyt. niejaka 'magda m jak miłość' Przy jakim serialu z nim pracowałeś?

michael_corner

powiem tak wasza zazdrosc przekracza granice ;]

RobertaRBD

Od kiedy odmienne zdanie jest przejawem zazdrości??

michael_corner

Beztalencie? Ee.. tam. Na pewno gra lepiej od Mroczków :P

blumenkohl

akurat teraz nei chodzilo mi o ciebie.....

RobertaRBD

Ale wy wszyscy jesteście beznadziejni!!! Nastoletnie gówniarstwo! Paweł Małaszyński jest boski, Paweł Małaszyński jest blee... Nie stać was na konstruktywną krytykę?
Jako aktor, swoją pracę wykonuje najlepiej jak potrafi. A że czasem wyjdzie mu trochę gorzej? No cóż.. jest tylko człowiekiem i ma prawo popełniać błędy. Może nie zrobił kariery światowej, ale nie wydaje mi się, żeby z tego powodu był załamany. Jakie życie mają te wszystkie amerykańskie gwiazdy? Dziesiątki ról na koncie, całą masę uzależnień, tysiące rozhisteryzowanych fanów, ale żadnej rodziny. Szczyt marzeń!
Pan Paweł na pewno jeszcze wiele musi się nauczyć, ale w tym co robi jest dobry.
Co do zarzutów dotyczących urody, to chyba lekka przesada. Osobiście uważam, że jest bardzo przystojny, ale jeśli wy, modele i modelki, myślicie inaczej, to przynajmniej podawajcie konkretne argumenty w komentarzach, bo teksty typu "jest brzydki i kropka" pasują do dzieci w przedszkolu.

Mala_2

Jeszcze jedno. Pan Paweł jest bardzo miłym, sympatycznym, przyjacielski i wesołym człowiekiem. Wiem, że trudno wam w to uwierzyć, bo jak widać myślicie stereotypami, ale pomimo tego, że jest przystojny nie ugania się za długonogimi blondynkami i bardzo kocha swoją rodzinę.

Mala_2

Ja sie zgadzam z toba .. ale poprostu wklurzaja mnie osoby ktore krytykuja jego gre aktorska albo jego jako sama osobe ;]

RobertaRBD

Każdy ma prawo ocenić jego grę aktorska, a w tym krytykować. Nie baw się w adwokata, bo to Cię "wkurza' tylko pozwól wyrazić innym swoje poglądy.
Jak dla mnie- jeśli się nie zna tak naprawdę faceta- to krytykowanie go jako osobę jest trochę bez sensu.
Jak dla mnie, jak na poziom serialów w Polsce gra w miarę dobrze, może po prostu nie trafił na odpowiednią role, aby się wykazać. Jednak to nei zmienia faktu, że już mi się przejadł.

RobertaRBD

a co się ma krytykować?
właśnie do krytyki jego, jako aktora, trzeba skomentować jego grę aktorską, nie?... ;o

Mala_2

Brawo,nareszcie jakiś rozsądny głos!jak można oceniac kogoś jako osobę prywatyną kogo nieznamy osobiście??!!nieoceniajmy sugerujac się tym co widzimy na ekranie naszego tewlewizora lub co gorsza tym co wyczytaliśmy w prasie (m.in brukowcach typu "Fakt" "Superekspres" )Na podstawie wywiadów z p.Pawełem Małaszyńskim odnoszę wrażenie iż to osoba która twardo stąpa po ziemi i priorytetem dla niego jest rodzina a nie otaczanie się coraz większym blichtrem.Podkreślam :ODNOSZĘ WRAŻENIE, bo jaki jest naprawde niewiem no i sądze że niebędzie mi dane się przekonac osobiście o słusznosci mojego poglądu (lub niesłusznmosci) :) co do jego gry aktorskiej to bardzo go cenie ,niewątpliwie są jeszcze rzeczy nad którymi musi popracowac ale nikt nierodzi się przecież z rozwiniętymi wszystkim zdolnościami,a nieznaczy że jeżeli ktoś jest osobą publiczną mamy prawo jeżdzic po niej w prawo i w lewo!moge się założyc że osoby najmocniej krytykujące same najbardziej zasługują na krytyke
aha jeszcze moje zdanie na temat wyglądu:jak dla mnie jest b.przystojny ale cóż gusta są różne:jedni wolą blondynów z niebieskim oczami,inni brunetów z śniadą karnacją i pięknymi brązowymi oczętami:)ale to i lepiej że są i rózne gusta bo tak jakby wszystkie się rzuciły na jednego.....uhhh!byłoby ciężko:)

Iwona_

aha zapomniałam dodac z czyim głosem się zgadzam:) z głosem MaŁej

michael_corner

ej no sory .. niech se wyraza swoje poglady .. ale jezeli misie podoba .. jego gra aktorska i wogole to neich nei krytykuje mnie ;]..bo mni nie zna .. a wylatuje z jakimisc ,, dzieckiem neo,, ;]

RobertaRBD

Każdy ma prawo do własnego zdania...ale wiadomo że niektórzy ze swoimi wypowiedźiami przesadzają....no ale cóż...

Co do gry - ja go lubię, chociaż nie każda rola mu wychodzi, ale uważam że był dobry w Białej sukience i przede wszystkim w Oficerze.

A to że dostał się dopiero za którymś razem, o niczym nie świadczy...Gajos zdawał trzy razy...to też go czyni słabym aktorem?? głupi argument...jakbyś nie zauważył to liczy się nie to ile razy zdajesz na studia, ale czy je kończysz...

They_Are_Not_You

Otóż to. Zgadzam się z Tobą w 100%. I co do tych studiów, i co do "Białej sukienki". W końcu zagrał tam jedną z głównych ról. I, szczerze mówiąc, bardzo podobał mi się w tej roli.

Poza tym nie zapominajmy, że to także aktor teatralny. Ja na ten przykład szanuję go bardzo już za sam ten fakt.

Uważam, że jest dobrym i przystojnym (:)) aktorem - ale to tylko moje zdanie... ;)

michael_corner

ja mysle,ze on nie nadaje sie na aktora Zastanawiam sie tez po dibla gra w tylu filmach... Niech znajda kogos nowego swiezego moze z talentem? Kto wie moze bedziemy mieli farta...

michael_corner

Odnośnie perwszego posta mam do powiedzenia tylko tyle: Zazdrość... nic więcej... smutne.

Moim zdaniem Małaszyński gra całkiem nieźle.. tzn. zroli na rolę coraz lepiej. Na pewno nie jest tak że nie ma talentu, bo widziałam już wielu aktorów którzy go nie posiadali i Małaszynski gra od nich zdecydowanie lepiej, naturalniej. No ale co fakt to fakt, co za dużo to nie zdrowo. Można by teraz przystopować z tą jego popularnością, bo faktycznie za dużo go trochę w TV.

Izqa23

"Okropny aktor, totalne beztalencie i brzydal"

Aktorstwa nie oceniam, ponieważ nigdy nie widziałam go w niczym. Chyba że kilka minut w Katyniu jak skrobał coś na ścianie w pociągu :D

Jednak zgdzam się z końcówką "brzydal" Nie wiem co wiekszość dziewczyn w nim widzi. Dla mnie jest on okropny. Jak go widze mam ochote przełączyć na inny kanał. Oczywiście każdy ma inny gust. Pozdrawiam :)

Malazaa

Ech... jak to się mówi De gustibus non est disputandum. Ocena wyglądu jest oceną subiektywną, każdy ma inne kryteria według których wydaje opinie i jednym się podoba to co innym nie. Piszesz że nie wiesz co większosć dziewczyn w nim widzi... no to logiczne, bo skoro im się podoba a tobie nie to masz po prostu inny gust i tyle. Ale skoro zdecydowana większość uważa go za przystojnego no to chyba coś w tym jest i skądś się musialo wziąść...

P.S. Nie myślałam że jest jeszcze możliwe w obecnej chwili nie widzieć żadnego filmu z Małaszyńskim, skoro lecą na każdym kanale, a jednak... :D

Ja uważam że P. Małaszyński ma spory talent i coraz lepszy warsztat aktorski :)

michael_corner

a czego tak uważasz?
jesteś niedowartośćowany?
i zazdrościsz talentu mężczyżnie.?
hę. zastanów sie jak coś napiszesz..

marysia_s_2

Widzieliście "Oficera" ?? Jeżeli nie, to zobaczcie a potem wypowiadajcie się na temat jego gry aktorskiej.

Brudny_Harry

Moim zdaniem Małaszyński swietnie zagrał w oficerze. ;]

michael_corner

michael_corner to po co ty wogóle wchodzisz na tą stronę ??????!!!!!
jak go nie lubisz???!!!!!
nie powiem , żebym za małaszyńskim przepadała ale nic do niego nie mam, no i brzydki to on nie jest.

au2

Ja uważam,że w Oficerze był super, natomiast w Twarzą w twarz i 3-4 serii Magdy M tragedia!!!Katynia nie widziałam,ale brat mi mówił,że grał może 5 minut, więc o jakiej jego świetnej roli my tu mówimy.

użytkownik usunięty
Binula

Małaszyński jest dobrym aktorem. Jeśli się przyłoży do roli wypada rewelacyjnie, przykładem jest "Oficer". Dlatego Małaszyński zawsze będzie mi się kojarzył z Grandem.

No dobrze, w Oficerze grał nieźle, trzeba mu to przyznac. Tylko, że w Twarzą w Twarz, Świadku Koronnym, Tajemnicy Twierdzy Szyfrów i Katyniu był poniżej przeciętnej, też trzeba mu to przyznac. Dla mnie Małaszyński jest aktorem teatralnym i tam się odnajduję. I proszę drogie dziewczyny, nie róbcie z niego bohatera bo popiskiwał w Figo Fago, ta rola była tak prosta, że aż banalna.

michael_corner

Wiesz co zgadzam się,ale o ludziach nie ładnie mówić że są brzydcy człowieku!!!Nawet jeśli to prawda,Lanervis

użytkownik usunięty
michael_corner

To,że był świetny jako Figo orzekli recenzenci.Gazet nie czytasz?

Nie twierdze, ze byl zly, twierdze, ze rola byla prosta. A recenzenci to maja ciekawe poglady na rozne tematy, wiec ich zdaniem ja sie nie kieruje.

michael_corner

TYLE MAM DO POWIEDZENIA Okropny aktor, totalne beztalencie i brzydal!!!

zgadzam sie !!

użytkownik usunięty
Enemie

To tylko potwierdza Twoje, przepraszam za wyrażenie, ograniczenie. Nie podajesz żadnych argumentów, a jeśli to, co napisałeś nazwiesz argumentami, to chyba dalsza dyskusja nie ma sensu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones