Paweł Małaszyński

6,7
14 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Moim zdaniem jeden z najprzystojniejszych młodych aktorów polskich ;]

karcia_3

Taaak =) w pełni się zgadzam =) sUpErRr jest =]

karcia_3

o tak! tylko niech zmienia to zdjecie nie jest za fajne........

madlenka1989

To to fakt, taki jakiś wypłoszowaty na tej fotce. :))

KROPKA

tiaaa, zdjecie mogli by dac ladniejsze...
a Pawel jesy super przystojny...i wg mnie dobrze gra!! (mam nadzieje ze nie zjada mnie wszyscy koneserzy kina...ktorzy ciagle krytykuja ludzi za to ze kieruja sie uroda a nie talentem...hehe) URODE ma!! TALENT tez!!

karcia_3

Cud natury.... :P
SUPER FACET!!!!!!!!!!!!
naprawde B O S K I !!!!!!!! :D:D:D:D

karcia_3

Cud natury.... :P
SUPER FACET!!!!!!!!!!!!
naprawde B O S K I !!!!!!!! :D:D:D:D

karcia_3

Jeden z najprzestojniejszych?? Dla mnie to ON jest najprzystojniejszy!!! I jak widać nie tylko dla mnie, ale i dla większości czytelniczek Vivy!.

karcia_3

yeah, sure!!!! jest baaardzo przystojny (buja w obłokach)

użytkownik usunięty
karcia_3

Nie chcę obrażać twoich uczuć, Karcia, ani tym bardziej Pawła Małaszyńskiego, ale ten facet jest po prostu okropny. Gorszy nawet od Maćka Zakościelnego, co jest nielada wyzwaniem!

Odezwał się piękniś:d

Facet który mówi o innym kolesiu że jest okropny z wyglądu sam ma kompleksy i jest brzydki.

użytkownik usunięty
They_Are_Not_You

Och, mogłem się spodziewać takiej odpowiedzi... OK., posłuchaj. Wiem, że jestem brzydki, ale czuję się naprawdę atrakcyjny, ponieważ znajomi powtarzają mi, że mam piękne włosy i ciepły uśmiech. Już dawno wyzbyłem się kompleksów. A Paweł Małaszyński nie jest przystojny, a przynajmniej nie tak bardzo, jak twierdzi Karcia. Jest zbyt lalusiowaty. Na zdjęciu prezentuje się nienajgorzej, ale w "Magdzie M." wygląda po prostu masakrycznie.

Może i jesteś piękny czy też atrakcyjny tylko ja nie lubię jak kolesie mówią o facetach ten to jest obleśny itd......Małaszyński jest przystojny może nie zabójczo przystojny, ale napewno nie jakiś okropny czy też pospolity.

They_Are_Not_You

Nie jest najprzystojniejszy, ale potrafi zawrócic w głowie. Najbardziej podobał mi się na gali Viva najpiękniejsi

Amaya

oj jest przystojny i to zabojczo :P Fotki tego nie oddaja tak jak na żywo.Dzisiaj mialam okazje sie o tym przekonać.Bylam na spotkaniu z nim w naszej szkole (szkoda ta byla dawniej podstawowka w ktorej sie uczyl) Jest naprawde swietny!!! :) Podoba mi sie jego glos,sposob bycia i to o czym mowil.Naprawde inteligentny ,sympatyczny (ma poczucie humoru),cieply i przystojny facet!!

asik_5

Oj jest przystojny, nawet bardzo. Czemu 90% naszego społeczeństwa tak nie wygląda, przynajmniej byłoby w czym wybierać a tak nędza. Podro :)

Joern

oj tak! bardzooooo przystojny! chyba moznaby stwierdzic ze najprzystojniejszy:) szkoda ze tak malo jest takich przystojniaków, nie ma w czym wybierac:(

Joern

oj tak! bardzooooo przystojny! chyba moznaby stwierdzic ze najprzystojniejszy:) szkoda ze tak malo jest takich przystojniaków, nie ma w czym wybierac:(

lela_89

też uważam, że jest przystojny:) fajnie by było, gdyby wystąpil w tej nowej komedii o nowoczesnym kopciuszku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones