Paweł Małaszyński

6,7
14 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Jakim cudem ten gość trafił na tą liste- i o zgrozo jest nad Marlonem Brando [ który wydaje mi się powinien być pierwszy w tym zestawieniu].To samo yczy się innych "aktorów" typu Zakościelny- w czym on wogule zagrał?

użytkownik usunięty

Gra w jednym serialu;)) A lista jest demokratyczna;) Więc każda niewyrzyta fanka Małaszyńskiego może dać mu "10".
Właśnie zauważyłem, że jest nad Judie Foster;((

Jest nad wieloma aktorami, którzy zasłużyli sobie na bycie na tej liście wieloletnią ciężką pracą! Śmiech na sali...;/

Moze i niezle wypada w serialu, ale ta pozycja na liscie jest ogromna porazka! :/ litosci...

hush

sami jestescia jedna wielka porazka :D:D:D
ja tam go uwielbiam :D
wiem wiem zaraz mnei nazwiecie niewyzyta fanka ;P
no trudno :P

Humanity

Trudno? Nie będę cię nazywać tak ani inaczej, ale zgadzam się w pełni z osobami nad Tobą.

Naley

a ja się zgadzam z karolą. czymże sobie zasłużył małaszyński na takie uznanie?!

Niestety ta lista ma niewiele wspólnego z oceną aktorstwa. Bardziej jest odzwierciedleniem (choć nie jest tak we wszytkich przypadkach) tego w kim obecnie kochają się nastolatki. Przykre, ale prawdziwe......

magdam

a co myślisz??? obiektywne oceny to mrzonka, która wystepuje tylko w utopii... najsmutniejsze jest to, że ocena aktorów często opiera się tylko na jednym filmie (lub w tym wypadku serialu), który zobaczy jakiś bezmózgi lasek i od razu stawia mu dychę, wspierając się cudownym argumentem: KOCHAM GO...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones