Paweł Małaszyński

6,7
14 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Żałuję, że nasza rodzima kinematografia produkuje i promuje takie
beztalencia. Nie mogę powiedzieć o tym "aktorze" ani jednego dobrego słowa.
Można się tylko cieszyć, że np. w Katyniu szybko zginął...:)

mazaj_wlodzimierz

Żal mi takich ludzi ja Ty. Człowieku puknij sie w głowę zanim w ogóle cos napiszesz. Małaszyński jest osoba publiczna i każdy ma prawo mieć o nim własne zdanie ale takie durne komentarze to juz przesada.
Nikt Ci nie każe ogladać produkcji z jego udziałem. Za kogo się masz, że jesteś w stanie osądzać.

Fantasmagoriaa

Jest widzem takim jak Ty. Ma prawo krytykowac jego gre, tak jak Ty masz prawo go chwalic.

Cieciuch

Zakładam że nie oglądałeś ''Oficera'' jeśli tak obejrzyj ten serial, jeśli po jego seansie dalej będziesz uważał że Małaszyński jest do d... to w porządku.....

WOLVERINE55

Według mnie żeby osądzić aktora trzeba zobaczyć kilka różnych produkcji z jego udziałem. Oficer jest jedną z najlepszych, mnie osobiście podobał się również w Ciachu ;)

S_jak_Ser

W Ciachu zagrał tyle co nic, ten film to totalna porażka i Małaszyński udowodnił, że weźmie udział w byle gównie żeby podlizac się Vedze. Nawet nie wiesz ilu aktorów, którzy tam zagrali wstydzą sie tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones