Paweł Małaszyński

6,7
14 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Po pierwsze Paweł jest bardziej przystojny...
Po drugie Paweł jest stokrotnie lepszym i przekonywującym aktorem...
Po trzecie... To na widok Pawła Małaszyńskiego mam dreszcze na plecach...;) Szkoda, że to tylko złudzenia po Magdzie M...
Takie ideały nie istnieją...

m_madzia

Oj tak zgadzam się w 100%. Paweł jest niesamowity... gdzie sa tacy faceci??? To unikat i powinien byc pod ochrona :)
A co do Zakościelnego to chca go wykreować na Brada Pitta, biedny Brad jakby to usłyszał to by padł trupem.... a tego bysmy nie chcieli :D

m_madzia

Powiem tylko jedno. Paweł Małaszyński jest super!

justyna12358

Haha popieram! Maciek to legenda :p

m_madzia

Wy glupie nastolatki szkoda mi was, inaczej napiszę ŻAL MI WAS.

Zwracam sie do pierwszego postu. Co ma wyglad do gry aktorskiej ? Powiedz mi co ma wyglad do gry aktorskiej bo ja tego nie rozumie. Może ty dasz mi do zrozumienia ok ? Sorka ale ty nie masz pojecia o grze aktorskiej jedynie co widzisz w tym idiocie to to ze jest przystojny, a o grze aktorskiej zapominasz. Porownujesz go do Zakoscielnego hehehe nie nawidze Zakoscielnego ale piszac "Po drugie Paweł jest stokrotnie lepszym i przekonywującym aktorem... " to jakies nieporozumienie. Małaszynski jest amatorszczyzną. To ja dam teraz swoje porównania.

Uważam maleńka że w zbliżonym do wieku Pawła Małaszyńskiego tacy aktorzy jak: Borys Szyc, Tomasz Karolak, Piotr Adamczyk, Szymon Bobrowski miażdżą oto tego amatora. Puść sobie film "Odwróceni" i spójrz na rolę Szymona. Serial "Twarzą w twarz" Małaszyński wraz z Bobrowskim występowali w tym filmie. Oczywiscie Bobrowski wypadł lepiej. Małaszyński może pozazdrościć talentu tym oto czterem aktorom. Teraz dam inne porownanie. Małaszyński, a Robert Więckiewicz jak uważasz (haha) który z nich jest bardziej utalentowanym aktorem ? Napiszesz pewnie Ze Malaszynski bo jestes w nim zakochana. "Swiadek koronny" Małaszyński wraz z Więckiewiczem. Roznica gry aktorskiej obu tych panow jest miazdzaca. Małaszynski siedzial i gowno robil w tym filmie tylko pieprzyl dialogii a co chodzi o mimike twarzy to mial kamienna twarz. Za to Wieckiewicz w jakims sensie uratowal ten kiepski film jakim zdecydowanie jest "Swiadek koronny". Zagral kapitalnie. Małaszynski niech sobie pusci filmy "Wszystko bedzie dobrze", "Vinci", "Odwroceni" i zacznie sie od niego uczyc. Małaszyński moze mu czyscic buty.

No to teraz pojda obrazy na mnie czesc.

bandofbrothers

wiesz co nie zamierzam się z Tobą kłócić, ale postanowiłam się odezwać. nie myśl, że jakoś na Ciebie napadam, ale bardzo nie podoba mi sie co napisałeś...

np.

"No to teraz pojda obrazy na mnie czesc." <--- to dobrze, że wiesz, że pójdą na Ciebie obrazy, bo jeśli piszesz coś w stylu: "Wy glupie nastolatki szkoda mi was, inaczej napiszę ŻAL MI WAS. " to nie dziw się, że inni odpłacają tym samym.


Może ty dasz mi do zrozumienia ok ? Sorka ale ty nie masz pojecia o grze aktorskiej jedynie co widzisz w tym idiocie to to ze jest przystojny, a o grze aktorskiej zapominasz. <--- po pierwsze Paweł nie jest idiotą! moim zdaniem jest fantastycznym aktorem, wschodzącą gwiazdą! a czy jego talent zostanie dostrzeżony to nie nam to oceniać! po drugie ! pisząc, że nienawidzisz Maćka Zakościelnego sam dajesz po sobie poznać, że nie doceniasz gry aktorskiej tylko po prostu to, że go nienawidzisz. Ja również nie lubię Zakościelnego i dla mnie nie ma w ogóle talentu aktorskiego!

Małaszynski siedzial i gowno robil w tym filmie tylko pieprzyl dialogii a co chodzi o mimike twarzy to mial kamienna twarz. Za to Wieckiewicz w jakims sensie uratowal ten kiepski film jakim zdecydowanie jest "Swiadek koronny". Zagral kapitalnie. Małaszynski niech sobie pusci filmy "Wszystko bedzie dobrze", "Vinci", "Odwroceni" i zacznie sie od niego uczyc. Małaszyński moze mu czyscic buty. <-- jakim prawem zupełnie zmieniasz temat i porównujesz Pawła z Więckiewiczem! owszem Więckiewicz to świetny aktor ej no ale opanuj się i nie pisz takich obelg w stronę Pawła!


i ponownie przytoczę ostatni fragment: No to teraz obrazy na mnie czesc. <--- a dziwisz się? wypisując takie obelgi, obrażając przy tym mnóstwo! po prostu mnóstwo osób! bo obrażasz: Pawła i te dziewczyny, które pozytywnie wypowiedziały się o Pawle, obrażasz również wszystkich pracujących przy filmie "Świadek koronny"! nie sądzisz, że to nie fair?


mimo to pozdrawiam i nie chcę się z Tobą kłócić. po prostu uważam, że postąpiłeś nie fair tyle.

pa

JustFurious

"po pierwsze Paweł nie jest idiotą! moim zdaniem jest fantastycznym aktorem, wschodzącą gwiazdą! a czy jego talent zostanie dostrzeżony to nie nam to oceniać!"

Po 1) nie ma talentu.
Po 2) W jakim filmie wystapil dla ciebie dobrze nazywajac go "fantastyczny aktor" czy tez "wschodzaca gwiazda" hahaha. Ogladalem kilka filmow z nim i za kazdym bylem negatywnie nastawiony. Rozbawilas mnie piszac ze ten czlowiek jest "wschodzaca gwiazda" huehehe :) W polsce jest duzo utalentowanych aktorow, ktorzy sa nie doceniani m.in. Robert Wieckiewicz, Szymon Bobrowski. Ci panowie sa swietni w tym co robia a Pawlowi brakuje im duzo bardzo duzo. Niech gra dalej w tych serialach. Aha jedno co Pawlowi sie udaje to przyciagnac do siebie tlum z tego 90% to płeć żeńska by zarobić pieniądze, a nastolatki 15-19 letnie nie zauwaza tego ze slabo zagral bo chodzi im tylko oto by zobaczyc jaki on jest cudowny.

"pisząc, że nienawidzisz Maćka Zakościelnego sam dajesz po sobie poznać, że nie doceniasz gry aktorskiej tylko po prostu to, że go nienawidzisz."

Nie nawidze go za to ze jest kiepskim aktorem a nie tak za darmo.

"jakim prawem zupełnie zmieniasz temat i porównujesz Pawła z Więckiewiczem! owszem Więckiewicz to świetny aktor ej no ale opanuj się i nie pisz takich obelg w stronę Pawła!"

Po 1) Porownuje Malaszynskiego z Wieckiewiczem, poniewaz chce wam udowodnic jakim kiepskim aktorem jest pan Pawel i ile mu brakuje do profesjonalizmu.
Po 2) Piszesz do mnie po jakiego porownuje Malaszynskiego z Wieckiewiczem. To teraz ja ci zadam pytanie. Po jakiego autorka tego tematu porownuje Zakoscielnego z Malaszynskim ?

bandofbrothers

wybacz nie chce mi się czytać tego co napisałeś wyżej... obrażasz pawła świadomie! również innych którzy go lubią! dla mnie jest utalentowanym i fantastycznym aktorem! i nie twoja sprawa co ja lubię! ty sobie lub i rób co chcesz mam to gdzieś! i później nie dziw się że pójdą w twoją stronę obelgi! nara !

JustFurious

Napisalabys chociarz jakis argument mowiacy o tym ze jest to fantastyczny argument. Dla mnie jest miernym aktorem gra sztywnie bez uczuc, ta sama mimika twarzy, zero emocji.

bandofbrothers

dla ciebie dobrze że to zauważyłeś, a zamiast krytykować innych naucz się pisać poprawnie! chociaż <-- ż

a po za tym nie zamierzam argumentować swoich wypowiedzi i udowadniać że Paweł jest świetnym aktorem.
nie interesuje mnie że ty chcesz się na siłę kłócić
żegnam

JustFurious

Piekna kobieto to ze popelniam bledy to wiem bo mam dysortografie, dysleksje. Staram sie pisac poprawnie i nie zawsze mi to wychodzi. Klocic na sile tez nie chce. Chce, abys udowodnila mi to ze pan Pawel jest swietnym aktorem. Ja napisalem to co w nim mnie denerwuje i nie akceptuje go jako aktora, lecz jako amatora, ktory nic nie osiagnie pod wzgledem aktorstwa (tylko prosze nie pisz mi ze osiagnal cos bo wygral 2x telekamere bo to widzowie glosuja). Piszesz ze jest "swietnym aktorem" wiec chce sie dowiedziec co w nim widzisz, ze masz o nim taka opinie.

Żegnam.

P.S. postaram sie popelniac mniej bledow jak robie do tej pory. Jestem ciekaw czy nigdy nie popelnilas jakiegokolwiek bledu ortograficznego, interpunkcyjnego. Slyszalem przyslowie "człowiek uczy sie na błedach". Jestem typem czlowieka, ktory wlasnie sie uczy przez cale zycie, a gdy popelniam jakis blad staram sie juz go nie popelniac.

bandofbrothers

nie mam ochoty na chore dyskusje z tobą i nie zamierzam nic udowadniać. wydaje mi się że zamiast obrażać innych warto jest nauczyć się poprawnie pisać... i to nic takiego że masz dysortografię czy dysleksję... wyrazy które piszesz błędnie są podkreślone na czerwono.... właśnie tutaj... więc nawet nie musisz nigdzie zaglądać wystarczy że podniesiesz główkę o 90 stopni do góry i zobaczysz który wyraz jest podkreślony na czerwono :) a po za tym nie zamierzam udowadniać ci że Paweł jest świetnym aktorem... lubię go za całokształt... i chociażby za to że nie chce być typowym amantem jak ten cały zakościelny... gra w rolach naprawdę godnych uwagi... moim zdaniem gra wspaniale! a odpisałam na twój pierwszy post ukierunkowany do dziewczyn ponieważ zirytowało mnie ostatnie zdanie twoje.. napisałeś że teraz polecą na ciebie obelgi... proponuję ci przeczytać jeszcze raz mój pierwszy post żeby zobaczyć o co mi tak naprawdę chodziło
na pewno nie o zaczepkę której teraz ty na siłę szukasz.

bandofbrothers

nie wiem czy popełniłam kiedyś błąd ortograficzny zapewne tak... tylko że różnica jest taka że jeśli już to ja popełniłam ten błąd w np. jakimś liście albo nawet jeśli tutaj to : w jakimś poście który do kogoś kierowałam
ale na pewno nie kłócąc się! tylko w miłej atmosferze! ty za to robisz to zupełnie w odwrotną stronę

JustFurious

Ja sie nie kłócę tylko chce Ci uświadomić że Małaszyński jest słabym aktorem. Tylko każdy ma inny gust. Ci którzy go uważnie oglądali wiedzą, że jest słabym aktorem. Ja wiem swoje ty wiesz swoje ok masz swoje zdanie. Szkoda tylko, że nie dałaś żadnych argumentów tego, że Paweł jest jak ty go nazwałaś "wschodzącą gwiazdą", "fantastycznym aktorem". Koniec dyskusji.

P.S. popełniłem jakiś błąd ?

bandofbrothers


Ja sie nie kłócę tylko chce Ci uświadomić że Małaszyński jest słabym aktorem. Tylko każdy ma inny gust. Ci którzy go uważnie oglądali wiedzą, że jest słabym aktorem. Ja wiem swoje ty wiesz swoje ok masz swoje zdanie. Szkoda tylko, że nie dałaś żadnych argumentów tego, że Paweł jest jak ty go nazwałaś "wschodzącą gwiazdą", "fantastycznym aktorem". Koniec dyskusji.

P.S. popełniłem jakiś błąd ?


twoja powyższa wypowiedź to istna prowokacja! każdy głupi to wie i widzi! i w ogóle to jakim prawem podważasz moje słowa i nakłaniasz mnie do zmiany decyzji na temat Pawła! proponuję ci poczytać troszkę jak się wypowiadają o specjaliści... ty jesteś zwykłym gówniarzem nie umiejącym się poprawnie wysłowić zazdrosnym o tak fajnego kogoś jak Pawła... nie potrzebują udowadniać takiemu komuś jak ty dlaczego uważam że Paweł jest świetnym aktorem... twoim za to argumentem jest prowokowanie mnie do kłótni a jedyne czym się ciągle posługujesz to to sformułowanie: nie dałaś żadnych argumentów tego że Paweł jest...

zastanów się troszeczkę nad sobą bo sądzę że masz problemy ze sobą widzę że uwielbiasz się kłócić hehe :) żałosny jesteś zachowujesz się jak pokrzywdzony zakompleksiony dzieciak który chce za wszelką cenę nakłonić wszystkich do swoich racji

życzę powodzenia w życiu i nie prowokuj już więcej wiem że na tym ci zależy :)

JustFurious

gowniarzem to nie jestem zastanow sie co piszesz nie znasz mnie wiec nie pisz takim tonem smarkulo :) Nie pisz juz nic tutaj chyba ze masz cos jeszcze do powiedzenia chodz w to watpie.

bandofbrothers

chodź w to wątpię?? powinno być choć w to wątpię :)
i kto tu jest smarkiem? i wydaje mi się że to ty nie powinieneś już tu pisać bo to ty masz pretensje o to że mam odmienne zdanie od twojego.
"Nie pisz już nic tutaj chyba ze masz coś jeszcze do powiedzenia choć w to wątpię."

JustFurious

No i po co 16 latko piszesz jeszcze cos tutaj ? Wytlumacz mi :) Pewnie lubisz Pawla tylko za jego wyglad a o grze aktorskiej zapominasz. Ile ty masz lat ? Jestem smarkiem tylko dlatego ze popelnilem blad. To pozdro dla ciebie dla twojej glupoty i szkoda mi Ciebie piszac ze Pawel jest "wschodzaca gwiazda" no ludzie ten amator hahahaha. Ja juz nic tutaj nie napisze. Jak ty napiszesz swiadczy o tym ze jestes glupia 16 latka chodzaca z tapeta na ryju.

bandofbrothers

o>O "Jak ty napiszesz swiadczy o tym ze jestes glupia 16 latka chodzaca z tapeta na ryju." <--- pewnie że napiszę :) i nie rusza mnie to co wypisujesz :)
Paweł jest świetnym aktorem a po za tym to po co najpierw piszesz że mam 16 lat a po chwili pytasz ile mam lat "wytłumacz mi"


mi Ciebie piszac ze Pawel jest "wschodzaca gwiazda <<-- o co chodzi w tym fragmencie jakoś nie za bardzo zrozumiałam

Ja juz nic tutaj nie napisze <--- wreszcie będzie spokój ale pamiętaj!! trzymaj sie tego


Jak ty napiszesz swiadczy o tym ze jestes glupia 16 latka chodzaca z tapeta na ryju. <--- wiesz czemu to napisałeś? bo wiesz że jeśli ja coś napiszę to ty zawsze odpiszesz hehe :) i po prostu chcesz żebym nic nie odpisywała

no dobra to bawmy się : jak ty tutaj napiszesz jeszcze raz to potwierdzisz że jesteś pustym kretynem nic niewartym :)


aaha i ponownie :: "
Ja juz nic tutaj nie napisze" <--- trzymaj sie tego

JustFurious

NIE KłUCIC SIE TU...MALACH I TAK JEST NAJLEPSZY...
POZDRAWIAM :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones