Paweł Małaszyński

6,7
14 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

co on powiedzial??

użytkownik usunięty

ciesze sie ze dostal Telekamere :) najbardziej podobal mi sie szok na jego twarzy i to motanie sie w podziekowaniach. ale moi rodzice zaczeli glosno rozmawiac kiedy powiedzial cos zabawnego, wszyscy na sali zaczeli sie smiac i tak bylo tez potem na samo wspomnienie o pawle. co on takiego powiedzial??

Chciał powiedzieć że pozdrawia kochanego synka a powiedział kochanka ;p

Dokładnie! "Pozdrawiam swojego kochanka" ;D;D;D Ale miałam polew, myślałam, że nie wytrzymam. Hehehehehe;D
Dobre też było, jak zaczął wymieniać podziękowania:
"Dziękuję [nazwiska], dziękuję [nazwiska], dziękuję [nazwiska].....
I... dziękuję jeszcze WSZYSTKIM!" Buahahahaha;D

Małaszyński zrobił dzisiaj przejaja;D To byl najlepszy występ;P Nie dziwię się, że zdobył Super Telekamerę - dzięki swojemu występowi ludzie zaczęli wysyłać sms-y (a one przecież decydowały o wygranej).

Małaszyński rulez;D

użytkownik usunięty
Eruaniel

Zgadzam się Małaszyński swoim nie tylko talentem aktorskim, ale i również występem na Telekamerach. Szkoda, że nie było go na żywo w Warszawie. :P

A z tym "kochankiem" to rzeczywiście zbita. ;) Świetny występ, świetny aktor, zasłużone nagrody.

JEZU JAKI ON BYŁ SŁODKI!!!!!!!!!!! GRATULUJE PAWEŁKU. JESTEŚ NAJLEPSZY I TAK BEDZIE ZAWSZE!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM i zycze roli w której w końcu będziesz mógł sie wykazał, żeby wszyscy którzy uwazaja ze nie jestes tak dobrym aktorem jakim jestes uwierzyli że JESTES NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!

polewka byla jak nic , myslalam ze zejde :D
dobre bylo jak cos tam gada gada ludzie sie smieja a on"cos tam nie wiemz zcego sie smiejecie"
albo cos tam grazyna mowi o fanach a on"no no moze za mna są, nie wiem"< nie pamietam dokladnie ale cos polewczego było ;d

no ale kochanka i "dziekuje wsyztskim' bylo najlepsze!

hehe... Małach wymiatał:D dzięki niemu gala sie rozkręciła i nie była taka sztywna jak zawsze! ;) a "kochanek" przebije chyba wszystko;]
Wcale sie nie dziwie że dostał tę główną telekamere... zasłużył sobie na to swoim występem:P <lol>

Hehe, dobre to dziś było :). Ale wszyscy mieli z niego ubaw ;). Pewnie teraz przylgnie do niego przezwisko "kochanek" albo w gazetach będą wypisywać, że kogoś tam ma... ;D
Ogólnie to zdziwiło mnie jego zachowanie. Nie spodziewałam się, że będzie taki zdenerwowany, w końcu to aktor i powinien opanować jakoś swoje emocje! Ale przynajmniej wesoło było dzięki niemu :).

on jest i tak noobem

Hehe... Wczoraj był taaaaaaaaki sweet :D:D:D "Śmiejecie się, a ja nie wiem z czego" albo "Mam sekundowe opóźnienie i słyszę siebie podwójnie" :D:D:D Małaszyński wreszcie pokazał się naturalnie :P:P:P I brawa za to dla niego :)

Arigaato

Prosze was wszystkich oceniajcie go jako aktora a nie za to jak on wyglada ok ? Bo widze ze same dziewczyny sie wpisuja jaki on sweet itp.

Film
"Świadek koronny" chyba kazdy widzial jak zagral miernie, bardzo miernie. A pan Robert Więckiewicz zagrał rewelacyjnie co dzieki niemu ten film nie zostal klapą. I co chodzi o sama wypowiedz Malaszynskiego ten typ nawet nie umie ulozyc prostego zdania <hahaha>. Te telekamery to dno glupie nastolatki zaczynaja na niego glosowac bo piekny, sliczny a na gre aktorska nie patrza. Porownacja pomiedzy malaszynskim a Więckiewiczem to jak porownac sile niemowlaka z dorosly osobnikiem. HAHAHA co gorsze pan Robert W. nawet w 3 nie byl a z tych nominowanych byl najlepszy a takiego malaszynkiego to go miazdzy. Zreszta widzieliscie jak rewelacyjnie gra Robert W. ? co ? pewnie nie bo ogladacie tego typa w serialu magda m. i juz happy na mordzie.

Oceniajac tegoroczne Telekamery 2008 oceniam za nie udane zwlaszcza za Najlepszego aktora. Więckiewicz > ALL ! Wiem ze teraz przyjdzie fala nastolatek obrzucających mnie miesem w stylu "zazdroscisz mu jak on pieknie wyglada", "nie prawda jestes glupi on jest rewelacyjny". Ale prosze was porownac gre Więckiewicza a Małaszyńskiego zwłaszcza w "Świadku koronnym" oraz zobaczcie Więckiewicz w filmie "Vinci" czy "Odwróceni", a zmienicie opinie na temat tego małacha. Więckiewicz jest teraz najzdolniejszym aktorem w Polsce, a Telekamery to kpina.

Cześć.

bandofbrothers

Małaszyński JEST dobrym aktorem. Może nie wybitnym, może i nie dorównuje Więckiewiczowi, ale on jest jeszcze młody, dopiero się rozkręca.

Co do Twojej opinii o Telekamerach, to w sumie, poniekąd, się zgadzam. Dygant - najlepszą aktorką? No nie wiem...
A swoją drogą dobrze, że Królowa Doda nie zdobyła po raz kolejny Telekamery, bo by mnie szlag trafił...

Eruaniel

joka5m mowiac dobrym aktorem to za wysoka ocena. No wlasnie moze nie dorownuje WIeckiewiczowi ale Robert W. tez byl nominowany i nie znalazl sie w trojce to jest przesada.

bandofbrothers

No cóż, nie tylko w "Świadku koronnym" grał Malaszyński. Co do Więckiewicza to nie wiem, oglądałam tylko "Vinci" i to dość dawno, więc nie oceniam. Ale zdaje się, że odebrałam to pozytywnie. No. Acha, mamy oceniać tylko grę aktorską? Ale przecież to temat o jego "wystąpieniu" w Telekamerach? Więc po co tu gra aktorska skoro tylko się śmiejemy z tego co powiedział? No. Małaszyński to typ co nie potrafi ułożyć zdania? Hmm, więc lepiej by było, żeby się nauczył wyklepanej na pamięć regułki? Bez sensu, był zaskoczony, zachował się naturalnie i to jest fajne!

Cóż, Telekamery to właściwie nie wiem, po co są? Chyba po to, żeby docenić tasiemcowate polskie produkcje, a co do "aktorów" pokazać się na Gali w jak najbardziej dziwacznej kreacji/fryzurze i bawić po rozdaniu statuetek na imprezie. Bez sensu.

bandofbrothers

Mi się po prostu zdaje, ze jego wypowiedź nie była składna z powodu bodźców rozpraszających, czyli ludzi dookoła oraz tego, że jak sam powiedział sam siebie słyszał podwójnie. Został praktycznie wyrwany ze spektaklu i nie miał w czasie jego trwania możliwości ułożenia sobie mowy, czy też przygotowania- a ten czas miały osoby na widowni które czekały na wyniki.

Uważam, ze Małaszyński to średniak, za to rzeczywiście Więckiewicz jest od niego o niebo lepszy- szkoda, że nie wygrał.

No właśnie . To Ze R.Więckiewicz nie dostał się do pierwszej trójki to jest dla mnie wielkie zdziwienie . Bardzo lubie tego aktora (P.Małacha ; D też)
ale to co wczoraj odegrało się w nominacji ulubiony aktor to jakaś przesada. !

Jaquu

moim zdaniem powinno byc nastepujaca:

1. Robert Więckiewicz.
2. Paweł Małaszyński (chodz nie wiem czy wogole podium powinno byc).
3. Cezary Żak.

Do nominowanych brakowalo aktora Borys Szyc.

bandofbrothers

witam ;)

generalnie nie ogladalam raczej polskich filmow,a tym bardziej nie znam sie szczegolnie na wybitnych polskich aktorach,ale uwazam,ze takie Telekamery to dosc komercyjne "swieto" i skoro te nagrody sa przyznawane przez czytelnikow i widzow, to wiadomo,ze ludzie zazwyczaj wybieraja popularnych,(czesto przystojnych),ogolnie dobrze sie prezentujacych,zabawnych aktorow/prezenterow czy kogo tam jeszcze itd...a nie kieruja sie do konca zdolnosciami aktorskimi.

uwazam jednak,ze jego zachowanie podczas laczenia sie z Gdynia bylo boskie;] nie spodziewalam sie tego po nim, bo zawsze wydawal mi sie taki powazny... wyszlo smiesznie i zasluzyl tym sobie na ta Super Telekamere ;]

pozdrawiam

bandofbrothers

hehee popieram Twoje typy. Byłam trochę wkurzona ża Małaszyński dostał ale o jego wypowiedzi uśmiechałam się jeszcze dobrą godzinę :) Sama głosowałam na Więckiewicza.

użytkownik usunięty

To co on mówił było wyczepiste !! HA HA

"śmiejecie sie... to dziwne nie wiem nawet z czego" lol2


mnie powala jego uśmiech :D:D:D:D:D

a jeśli chodzi o aktorstwo to naprawdę nieźle mu to idzie :D uważam że telekamera jest całkowicie zasłużona bo zerkając wstecz, rok 2007 należał do niego. oby tak dalej! :) pozdrawiam

Bandofbrothers, Telekamery to w sumie żadne prestiżowe nagrody. Nominacje nie wiadomo skąd się biorą a w głosowaniu biorą udział WSZYSCY - w tym pewnie większość dzieciuchów i nastolatków. Więc nie ma się co dziwić, że wygrał Małaszyński - tak głosowali ludzie. A więc to, że Więckiewicz nie wygrał też nie jest jakąś wielką tragedią (adekwatnie do prestiżu gali). Ale rozumiem Twój żal:) Może trochę przesadziłam z oceną Małaszyńskiego.

Jak ktoś nie widział występu Małaszyńskiego, a chciałby to zrobić, daję linka:
http://pl.youtube.com/watch?v=hz1yIxq7rK8

Eruaniel

O, dzięki za linka! ^^ Właśnie chciałam to zobaczyć, a wtedy z pewnych powodów nie mogłam ;] Pozdrawiam ;*

midori_

Ależ nie ma za co :))) Również pozdrawiam!

hmmm uwzam ze bardzo fajnie zagral role w Magdzie M ale tak poza tym nie zabardzo mi sie podoba jak w innych filamch gra ;/ pozdrawiam :)

kamcik2

By zostać świetnym aktorem wystarczy wyglądać jak pragnienie kobiet...to powiedział Fellini i zgadzam sie z nim...a Pawcio ma w sobie co coś...nawet bardzo dużo tego czegoś...i z przyjemnością się na niego patrzy :)

jak to mówią głupi ma szczęście i to jego dotyczy.Gdyby nie to że ''zaangażował'' się w tyle produkcji dostałe te telekamerkę. Najlepsza była jego mina(szczerze mówiąc wyglądał tak jak by co dopiero pierwszy raz na oczy człowieka zobaczył)była boska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones