Paweł Małaszyński

6,7
14 609 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

tam rzeczywiście GRA i to nawet, ba świetnie gra

petergt

Zgadzam się .
U Majewskiego gra ok .
Ale poza tym ma takie .. ee .. nieciekawe role .
5/10 - za Figo i Fago xD

użytkownik usunięty
petergt

Muszę przyznać, że w "Szymon Majewski Show" prezentuje się naprawdę dobrze. Nie tylko, jeśli chodzi o aktorstwo, ale też o duży dystans do samego siebie, który pokazał, grając w "Magda M. - 20 lat później". Jednego tylko nie rozumiem, skoro u Szymona Majewskiego gra naprawdę dobrze, to czemu w normalnych filmach i serialach wypada tak słabo? Czy potrafi wykrzesać z siebie talent tylko w komediach?

Zgadzam się w ''Figo-fago'' jest najlepszy,szkoda że nie puszczają tego regularnie, jest to jedyny powód dla którego oglądam Majewskiego a tu lipa ostatnio nie było.
W ''Oficerze'' też jest fajny, o tym bedziewiu ''twarzą w twarz'' wole się nie wypowiadać......szkoda klawiatury:D

WOLVERINE55

No cóż podobało mi się to jak zagrał Granda w Oficerze, a co do TwT to pierwsza część nawet mi się podobała biorąc ją ogólnie pod uwagę, ale część druga już zaczyna zalatywać Magdą M (A przynajmniej tak mi sie wydaje bo MM nie oglądałam XD)... Ale jak to kiedyś ktoś powiedział: aktor może pokazać całkowicie swoją grę na deskach teatru, a nie w filmach i serialach... W teatrze reżyser nie powie: kręcimy to jeszcze raz bo mi się nie podoba ;)... DObra kończe bo zaczne sie rozpisywac a i tak pomalu schodze z tematu :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones