Paweł Małaszyński

6,7
14 609 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Małaszyński

Moim zdaniem nie jest on ani przystojny ani jakoś specjalnie utalentowany jako aktor.Zgodzę się jednak z tym ,że fajnie zgrał Granda w serialu ''Oficer'' ,to jeszcze ,jeszcze natomiast pozostałe role do bani.Nie wiem no...mnie jakos do gustu nie przypadł.I jestem rozczarowana tym ,że otrzymał telekamerę w kategorii aktor , ponieważ są od niego lepsi no ,ale większość zawziętych fanek tego całego Pawełka głosowało na niego ze względu na wygląd (który jakoś specjalnie nie robi na mnie wrażenia).

urbanek

No wiesz z twojej ksywy wnoszę że należysz podobnie jak ja płci brzydkiej więc to normalne że wygląd Pawła nie robi na tobie wrażenia na mnie zresztą też(i dobrze bo gdyby robił to....).
Fakt Małaszyński to aktor przede wszystkim jednej roli poza ''Oficerem'' widziałem Pawła w ''Świadku koronnym'' gdzie wypadł średnio zresztą jego postać była dość banalna.
O ''Twarzą w Twarz'' które niestety też widziałem nie będę się wypowiadał, szkoda klawiatury....
A jeszcze w ''Figo Fago'' był fajny:D.

WOLVERINE55

Zgadzam się ! Też za nim nie przepadam. A ''Figo Fago'' jak dla mnie to żenada ,ogólnie Majewskiego też nie lubię , jego program jest tak sztuczny i kolorowy ,że szok!

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Trylogia "Oficera" i "Biała Sukienka", jedyne produkcje, gdzie Małaszyński wypadł naprawdę dobrze. W "Świadku Koronnym" był niestety drewniany. O roli w "Magdzie M." szkoda gadać :)

Nawet jak był u Wojewódzkiego, to chyba z grzecznosci do Pawła, Kuba nie chciał "za bardzo" rozmawiac z nim o aktorstwie.

użytkownik usunięty
WOLVERINE55

Ja jestem dziewczyną a i tak nie uważam tego pana za atrakcyjnego. Gra tragicznie. Patrzenie na minki jakie odwala jest nie do wytrzymania... Jak ktoś już wspomniał "drewno".

użytkownik usunięty

Jak słyszę określenie "drewno" to niedobrze mi się robi.Jeden " mądry" wymyślił,a reszta powtarza jak w amoku.Chyba,że ta reszta to jedna i ta sama osoba...

Dokładnie , bo nawet najgorszą rolę sądzę że nie jest łatwo zagrać przed kamerami , oglądając film czy serial , często ludzie nie zdają sobie sprawy ile wysiłku kosztuje aktora granie przed kamerą ,całą ekipą, wg mnie to nie jest takie proste jak sądzę , miałam okazję coś takiego parę razy zobaczyć , ja to bym pewnie nawet słowa nie powiedziała , a co dopiero zagrać jakąś "trudną" rolę np łóżkową

Kaira_filmaniak

No to skoro az tak trudno mu grac, to po co zostal aktorem? Widocznie sie az tak bardzo nie nadaje. Ja uwazam, ze nie ma ani talentu ani wygladu. W Tajemniczej Twierdzy...zupelnie mi nie odpowiadala jego osoba, zwlaszcza przy genialnej Karolinie Gruszce - pasowali do siebie jak piesc do nosa.

urbanek

A ja Pawła uwielbiam w każdej roli. Mnie jego uraoda bardzo się podoba jednak zgodzę się z tym że są aktorzy lepsi od niego...

urbanek

Eh ludzie,ludzie , przypuszczalnie są to odpowiedzi ludzi bardzo młodych i jakimś sposobem jedna podobna do drugiej.
Trudno ocenić aktora po takich rolach w jakich on niestety jest obsadzany , jest aktorem początkującym , może kiedyś przyjdzie i na Niego czas , każdy to chyba wie że w naszej polskiej produkcji ciężko o dobry film czy serial , a i aktorów jest jak grzybów po deszczu , każdemu muszą dać jakąś szansę , nie od razu dostaje się mega-rolę , na to trzeba zapracować.
W przypadku Małaszyńskiego jest to samo , gra co mu dają a że są takie a nie inne role , ważne że gra , może i dla niego kiedyś będziesz szansa by stanąć na poziomie np M.Konrada , ale do tego potrzebuje lat tak jak potrzebuje każdy aktor rzadko się zdarza by 30 kilku letni aktor osiągnął sukces jaki ma aktor 60 letni , przecież każdy od czegoś zaczyna i nie jest to od razu wybitna rola ,zresztą ..Paweł nie jest jeszcze taki najgorszy , daję mu szansę

urbanek

A to czy on się podoba czy nie jako facet ma jakieś znaczenie w jego ocenianiu jako aktora ? sądzę że nie ,choć przyjemnie jest popatrzeć na miłą , ładną buzię , on też nie należy do tych "gorszych" może być , ujdzie w tłoku ale nie oceniajcie go wg tego jak wygląda tylko jak gra i bierzcie pod uwagę że czasem aktor nie ma wyboru , albo gra to co jemu dają , albo nie gra w ogóle..

urbanek

Moim zdaniem dobry aktor. W zadnej roli nie wypadł źle.

weronika91

Fakt, źle nie wypadł, tylko czasem tragicznie. Ogólnie nie byłem do niego nigdy zbyt pozytywnie nastawiony, a to dzięki dziewczęcemu piskowi, który zawsze słyszę tuż po jego nazwisku (naprawdę nastolatki muszą wydawać takie dźwięki na jego widok?). Kilka filmów i seriali, które z nim widziałem przekonało mnie, że to aktor raczej mierny dlatego wystawiłem notę 2 (są w końcu gorsi od niego :D). Nie widziałem jednak jego najlepszej roli (chyba) w "Oficerze". Mam zamiar się zapoznać z tą produkcją, może wtedy ocena wzrośnie.
Póki co Małaszyński pozytywnie mnie zaskoczył w programie Kuby Wojewódzkiego, wydał mi się sympatycznym chłopakiem z dystansem do siebie i tego co robi. Jednak tu oceniam jego umiejętności aktorskie, więc czekam na jakąś dobrą rolę tego Pana.

urbanek

Kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje.

S_jak_Ser

No chyba, że mowa o totalnym bezguściu, jak powyżej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones