Paweł Wilczak

7,5
8 466 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Wilczak

Jeśli z czymś mi się ten "aktor od reklam" kojarzy, to z błaznem lub pajacem... Może jedna jego rola zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Było to jednak tak dawno, że już nie pamiętam, kogo grał i w jakim filmie. Nawet w swojej sztandarowej "Sforze" miał już tragikomiczną manierę "bożyszcze nastolatek". Czyli palma my w dekiel waliła, zanim coś jeszcze w filmie osiągnął... A potem zaczął się zjazd bez trzymanki. No i twarde lądowanie tam, gdzie jest obecnie :))) Czyli w szambie reklam Plusa :) To miejsca w sam raz dla niego. Krótkie kwestie, nie wymagające uczenia się godzinami. A i jakiegoś megapoziomu gry aktorskiej nikt od tego błazna nie wymaga :)) Ma się tylko wygłupiać, czyli robić to, co akurat potrafi.

użytkownik usunięty
awarek_2

Zgadzam się z tą opinią. Jeśli kiedykolwiek rokował, to zaprzepaścił to bezpowrotnie. Dziś nadaje się do gry w reklamach i ewentualnie ról drugo- czy trzecioplanowych jakichś palantów. Rzeczywiście wypowiadane przez niego kwestie brzmią nienaturalnie, jakby miał problem z zapamiętaniem tekstów i nie pracował nad dykcją. Pozostanie na zawsze słabym aktorem, znanym najbardziej z tego, że był mężem Joanny Brodzik, która kiedyś nawet była ładną dziewczyną.

:)

Nawet nie wiedziałem, że był (jest?) mężem Brodzik! :)

Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
awarek_2

Jest jej mężem i dlatego w reklamie Plus / Smart Dom występuje razem z nią. Jeśli nie przekłamuję, mają dwóch synów bliźniaków, a poznali się na planie serialu Kasia i Tomek, gdzie grali tytułową parę.

:)

No to się dobrali jak w korcu maku... Tzw. rodzinny biznes :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones