Penélope Cruz

Penélope Cruz Sánchez

8,2
39 612 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Penélope Cruz

Uwielbiam ją. Rewelacyjna aktorka a przede wszystkim jak dla mnie najpiękniejsza kobieta świata
<3 Mimo iż wygląda na swój wiek ma w sobie coś takiego ahhh :) Chyba te iskrzące się oczy i
fenomenalny uśmiech . Niesamowicie kobieca i uwodzicielska... *.*

kamkaa1

To prawda, też jestem w niej zakochana. :P

Wiele bym dała, żeby tak wyglądać, moim zdaniem jest idealna.
Na drugim miejscu Eva Longoria i Yadhira Carrillo, choć może trochę z sentymentu ta ostatnia. ;>

kamkaa1

True. Piękna to ona jest i to bardzo. Co do kunsztu aktorskiego... to tak średnio. W dwóch rolach mi się bardzo spodobała. Gothika i Piraci z Karaibów.

SquizzI

Mnie w Vicky Christinie Barcelonie i ponoć świetna rola w filmie Volver, do którego nie mogę się zabrać :(

kamkaa1

Też słyszałem, że Vicky Cristina Barcelona jest dobra. Muszę obejrzeć i się przekonać :)

SquizzI

Dostała Oscara i jak najbardziej zasłużonego!! :D

kamkaa1

od 3 lat przeszłam na filmy i aktorki azjatyckie, wiele Amerykańskich mnie wkurza, w sensie ich gra np. Scarlet Johansson, Jessica Alba, niby uważane za piękne ale mnie niesamowicie irytuje ich sposób gry. Mam wręcz wrażenie, że niektórych nie lubię. A Penelope jest genialna. Piękna, a jak miała 20parę czy 18-lat to po prostu super sexy. Do tego kobieta z klasą. Dla niej skuszę się po 3,5 roku odstawienia na film z zachodu :P Pamiętam, że dobrze grała. A w tym że kobiety wyglądające na młodsze zawsze są ładniejsze a na starsze brzydsze to mit, bo wiele tych młodziej wyglądających nie jest ładnych a starzej i dojrzalej są pięknymi kobietami :) To samo się odnosi do mężczyzn. penelope to przykład, że w swoim wieku tych 40lat, może wyglądać bardzo pociągająco :)

into_the_moonlight

dodam, że jest po prostu bardzo hmmm... "gorąca", to typ "gorącej" kobiety zdecydowanie, płomienistej, zapalnej, z wybuchowym charakterkiem :)

into_the_moonlight

Oj tak ^^ Wybuchowy charakterek ma tę " hiszpańską krew" :D

kamkaa1

jestem kobietą sama ale takie babki są najlepsze, świetnie się to ogląda i to jest naprawdę seksowne :) Uwielbiam aktorki i kobiety tego typu

into_the_moonlight

Podzielam zdanie. Btw. Najlepiej jej w brązie!

Troublesome

Tak, tak, tak- brąz rządzi!

Troublesome

Btw. Podzielasz również tą częśc zdania "wiele Amerykańskich mnie wkurza, w sensie ich gra np. Scarlet Johansson, Jessica Alba, niby uważane za piękne ale mnie niesamowicie irytuje ich sposób gry. Mam wręcz wrażenie, że niektórych nie lubię. "? :P

into_the_moonlight

Tak. Lubiłem obie panie, jednak po przekroczeniu pewnej liczby filmów zaczynają irytować. Nadal uważam, że to niezłe lale - tyle że są nudne. Penelopka natomiast - to ogień. Ten typ kobiety, która nawet po 70 jest pociągająca i ciekawa. ; p

Troublesome

tak, one są nudne a ona płomienista :P Podzielam twoje zdanie

into_the_moonlight

Dodam jeszcze, że jestem jej oddany na tyle aby przyjmować masę obelg. Ile razy przeczytałem, że mam "pedalski awatar i jestem ciotą", inne inwektywy w swoją stronę już daruję. Penelopka powinna mi to kiedyś wynagRodzić.

Troublesome

Nie rozumiem co dziwnego w tym, że facet ma avatara z seksowną babką? :D To chyba hetero a nie homo? :D

into_the_moonlight

Ale jest różowy czy raczej ruszofyyyy. Teraz do mnie dotarło, że to nie Penelope jest problemem, a kolor. ; p

Troublesome

a różowy to nie jest zmysłowy kolor? xD

into_the_moonlight

Żeby mi się ta zmysłowość nie przerzuciła na coś. heh

Troublesome

czemu podkreśliłeś R w wynagRodzić, masz na myśli, że powinna ci dzieci rodzić? xD

into_the_moonlight

Możemy najpierw porozmawiać. Nie widzę problemu. W każdym razie dzieci byłyby piękne.

Troublesome

Nie wątpię że piękne :P

Troublesome

mogę zapytać ile masz lat?

into_the_moonlight

Nie wiem czy jest sens pytać o to w internecie, trudno zweryfikować. Tak samo gdy ktoś mądry udaje głupiego dla zabawy. Mogę napisać, że mam 15 albo 40 i trudno któryś podważyć. Chyba, że mi odrobinę ufasz. ; p Zawsze ma to jakieś znaczenie. Ok, miałem napisac ile mam lat, a rozpisałem się jakbym chciał od tego uciec. Jak dziecko albo starzec, którym wstyd się przyznać. Dobra, odpowiedź to taradampampam: 22. Ale nie jestem pewien. ; p

Troublesome

Powiedzmy że nie znając cię za dobrze trochę ci ufam xD Młody chłopaczyna z ciebie (o ile to prawda, ale powiedzmy że tak xD) myślałąm że jakiś starszy będziesz :P

into_the_moonlight

Piszę aż tak dojrzale? Zazwyczaj wmawiają mi ,że jestem gimnazjalistą. heh

Troublesome

Nie, ale lubisz starsze babki jak Penelope. Nawet ta amber z 5 lat starsza. Ja myślałam że to domena Azjatów że lubują się w dojrzalszych kobietach a białe chłopaki to lubią nastolatki xD

into_the_moonlight

Hah, ale to nie do końca tak. Jeżeli dana kobieta jest w moim guście - to wiek jest mi obojętny. Oczywiście bez jakiś skrajności. ; p

Troublesome

Nie no, podejrzewam, że nie fetyszujesz w 70-letnich babciach :P

into_the_moonlight

Muszę poczekać jeszcze z 30 lat aż Penelopka dojrzeje. Wtedy się wypowiem. ; p

Troublesome

Dojrzeć to ona już dojrzała, raczej zbabcieje xD

into_the_moonlight

Staram się być dla niej miły. ; p

Troublesome

Ale za 30 lat to i z ciebie będzie prawie dziadek :D

into_the_moonlight

Prawdziwa miłość nie rdzewieje, czy jak to szło. : )

Troublesome

o dziwo w przypadku kobiet ja mam podobnie (jeśli chodzi o podobanie mi się bo nie jestem les, chociaż dla paru aktorek mogłabym zostać bi ;D), natomiast mężczyzn preferuję bardziej w okolicy swojego wieku. Dziwne, nie? :D

into_the_moonlight

Dziwne byłoby gdybym to ja napisał ten^ post. ; D

into_the_moonlight

aa możesz zapytać ; p

kamkaa1

10/10 cudowna aktorka, przepiękna kobieta. W moim rankingu, obok Salmy, na samym szczycie:)

kamkaa1

Chuda tyka bez żadnej kobiecości. Stawianie jej obok Salmy to profanacja :)

kamkaa1

Piękna, zjawiskowa, z niesamowitą klasą. Nie każdy jest fanem jest gry aktorskiej, ale mogę oglądać z nią wszystko, a przede wszystkim dzieła Almodovara. W każdym filmie jej postać coś daje przez co miło się ją ogląda. Przez parę lat nie mogłam się do niej przekonać, ale teraz góruje na liście moich ulubionych aktorek. Każdy ma swoje lepsze lub gorsze role, jednak swoim idolom można to wybaczyć :) Szanuję ją także za to jak pilnuje swojej prywatności, nie można o niej znaleźć żadnych plotek, nie wywołuje skandali, wiedzie spokojne życie ze swym mężem, którego też lubię i swoimi dzieciakami. To świadczy także o niej jakim jest człowiekiem. Tylko życzyć jej dalszego powodzenia, bo wspaniała i urokliwa będzie zawsze :)

kamkaa1

Archetyp kobiecego piękna ;)

kamkaa1

brzydka nie jest, ale żeby od razu "najpiękniejsza kobieta świata"
zresztą ja wolę naturalną urodę tj. bez ingerencji chirurga plastycznego

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones