Peter GallagherI

Peter Killian Gallagher

6,8
5 430 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Gallagher

Proszę mnie od razu nie besztać, ani nie napadać za wyrażenie własnej nikomu nie narzucanej opinii. Ale ten pan robi na mnie strsznie odpychające wrażenie. Wyrażę się dosyć mocno, ale poprostu dla mnie jest obleśny.

Kybele

hehe mam podobne zdanie o nim. Nie rozumiem, jak może podobać się kobietom. Aktorem za to jest przeciętnym, nie najgorszym

Kybele

W sumie nie wiem dlaczego masz takie odczucia i nie będe lepiej wnikał jednak mój post (,a raczej odpowiedź) nie o tym...
Co do wyglądu się nie wypowiadam bo są gusta i guściki ! Widzisz wg. Ciebie sprawia wrażenie obleśnego ,a jakaś panna w poprzednim poście pisze, że miewa z nim erotyczne sny więc chyba jednak jakoś może się podobać kobietom...
Kolejna sprawa (pomijając wygląd), to jeśli na tego aktora "trafiłaś", oglądając "życie na fali" to wiedz, że z całej obsady on i Kelly Rowan mają nawiększy i najlepszy warsztat aktorski więc ,jakby nie wyglądał, grać potrafi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones