Peter MayhewII

8,6
9 128 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Mayhew

żeby tak troche chciał mi oddać ;PP echh...

KaJuSiA_

ja bym chętnie przyjął od niego troche wzrostu.nie miałbym wtedy 180

dawid10809

180 to i tak powyżej średniej, nie wiem o co Ci biega:-) Ja też mam 180 i jest mi z tym dobrze;-)

Jack_Holborn

Niby tak,ale jestem jednym z niższych w swoim kręgu znajomych. wiem że mogłem mieć poniżej 170,ale dla mnie idealny wzrost byłby pomiędzy 183-194 .

dawid10809

phi, liczy się klata i obwód bica a nie wzrost, jak patrzę na tych 190 cm suchoklatesów to mi się rzygać chce.

dawid10809

Jeszcze centymetr i będę poza Twoją skalą ideału :/

dawid10809

Nie narzekaj ja mam 168 cm ;)

filmowy_laufer

Niby mogło być gorzej ale ja widzę te sytuacje tak : chciałem być chudym,wysokim ciemnowłosym kolesiem a zamiast tego jestem w miarę wysokim blondynem który wypracował mięśnie bo nie dał rady schudnąć

dawid10809

Przefarbuj się ;D Co do drugiego, to chyba mięśnie kiedyś oklapną no nie? :P

filmowy_laufer

To teraz zwierzę się z kompleksów : tłuszcz rozchodzi się po całym ciele,w tym na twarzy i przez to nie mam takiej chudej szczęki. moja mama jest niska,ma spoko metabolizm i nie tyje. z kolei mój 'ojciec' to 190 wzrostu ze strasznym metabolizmem . A ja : niski,straszny metabolizm i pulchna szczelna. Jestem przegrywem

dawid10809

Najlepiej pójdź do dietetyka. On idealnie dobierze produkty do twojego metabolizmu byś był szczupły. Naprawdę ;)

dawid10809

Widzę, że temat odżył.. Założyłam go 9 lat temu.. WOW! Drogi Dawidzie, zapewniam Cię, że wygląd nie jest najważniejszy a najczęściej swoimi "wadami" (najczęściej wyolbrzymianych przez nas samych) przejmujemy się my sami... A miłość jest ślepa! :) i głucha :D Pomysł z dietetykiem zawsze jest dobry i nie zaszkodzi jeśli sami nie dajemy rady ułożyć sobie korzystnego jadłospisu :) Pozdrawiam Was :)

KaJuSiA_

Dzięki za podbudowanie ;) Niby wygląd jest sprawą drugoplanową ,ale w chwili gdy osobowość jest spaprana to się zbytnio rzuca w oczy . Ale naprawdę dziękuje za pod budowanie,to bardzo pomaga ;)

KaJuSiA_

I po co się tak pocieszać...i tak wszyscy umrzecie.

KaJuSiA_

Też nie miałbym nic przeciwko temu (by mi nieco ze swojego wzrostu odstąpił, bo mój "krasnoludkowy" jak na faceta, zwłaszcza przy jego wzroście).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones