Peter O'TooleI

Peter Seamus O'Toole

8,3
7 444 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter O'Toole

Dzisiaj zmarł. Fajne role. Mi sie podobało jak w 2003 dostał honorowego Oscara ale odmówił
przyjęcia tłumacząc ze jeszcze zagra role która bedzie mogła zostać uhoronowana nagrodą.

użytkownik usunięty
Dawid_19

Wielka szkoda. To byl naprawde Wielki Aktor... :(

Dawid_19

Peter Seamus Lorcan O'Toole (August 2, 1932 – December 14, 2013) Jeden z moich ulubionych aktorów. Wspaniały!!! [*]

Dawid_19

R.I.P.:(

Dawid_19

R.I.P

Dawid_19

Niech spoczywa w pokoju - i przede wszystkim dzięki mu za jego wielki wkład w kino.

Dawid_19

R.I.P :(

Dawid_19

Wielki, pierwszy aktor, po którym ronię łzy.

Dawid_19

Nie zapomnę go z Troi, śmiem stwierdzić, że to jego jedna z najlepszych ról.
Szkoda, to pokolenie aktorów powoli odchodzi :(

Dawid_19

Prawdziwy Gigant, Kawał historii kina, naprawdę, jak wyżej po śmierci żadnego aktora nie było mi tak szkoda

Spoczywaj w pokoju, mistrzu

Dawid_19

Jego role uczynią go nieśmiertelnym! Wyśmienity aktor.
Ta wiadomość uświadomiła mi też, że niestety, ale Ci Giganci kina, prawdziwi aktorzy są już w sędziwym wieku i każdy dzień może przynieść taką informację.

Spoczywaj w pokoju.

Dawid_19

Wielka szkoda:(

Wielki AKTOR.

Spoczywaj w pokoju, Sir Peterze, Twoje niezapomniane kreacje filmowe uczynily Cie niesmiertelnym.

bardotek69

Trzeba do tego przywyknąć, nasi bohaterowie powoli odchodzą.Nie każdy mógłby zagrać Lorda Jima i chyba jak Jim był kontent gdy odchodził.(Kto czytał powieść, zrozumie).

Dawid_19

Najwybitniejszy aktor filmowy w historii :|

użytkownik usunięty
Alex_DeLarge_

Mój Boże dopiero dziś się dowiedziałem że nie żyje :(((. Odszedł kolejny gigant kina [*]
Spoczywaj w pokoju

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones