Peter SellersI

Richard Henry Sellers

8,7
5 700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Sellers

Trochę mnie zdziwiło że ma on tak mało tematów na swoim forum, bo to jest legenda komedii. Zapewne jest kojarzony głównie z Inspektorem Clouseau. Ja akurat widziałem z nim tylko część pierwszą, gdzie miał bardzo mało do pokazania głównie przez pozostałych aktorów, ale w "The Party" czy w "Dr. Strangelove" pokazał na co go stać! Dobrze się też spisał jako Quimby w "Lolicie". Cenie go też bardzo za to jak bardzo potrafił się ucharakteryzować i to zupełnie nie do poznania. Trudno uwierzyć, że niemieckiego naukowca-inwalidę, łysego prezydenta USA oraz wąsatego Kapitana zagrała ta sama osoba w jednym filmie! Takie pytanie do jego znawców: Jakie polecacie inne komedie z jego udziałem?

kryst007

Na pewno "Jak zabić starszą panią?", "Mysz, która ryknęła", "Polowanie na lisa", "Co słychać koteczku", "Przyjęcie" i "Zabity na śmierć".
Ciekawy, choć trochę dziwny i nie do końca udany, jest też "Christian czarodziej"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones