Pierce Brosnan

Pierce Brendan Brosnan

7,8
34 089 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pierce Brosnan

Musieli mu niezla kase za to dac, bo do dzis kojarze go glownie z tamtejszej reklamy dżemow... a bylo to jakies 3 lata temu... :-)

Brosnan Rządzi !!!! Ostatni Prawdziwy Klasyczny Bond !!!! : https://www.youtube.com/watch?v=zePcd6CjV20

bradock

Wlasnie.Craig moze i pasuje na Bonda,ale filmy z nim sa po prostu słabe,które mozna pomylic z kazdym pospolitym filmem sensacyjnym gdyby nie muzyka.Gdzie gadzety i charakterystyczne czarne charaktery ?

bradock

jak dla mnie najpierw Sean Connery a potem Pierce Brosnan - z nimi dwoma Bondy są najlepsze.

Mnie on nigdy nie przekonywał jako Bond. Mało wyrazisty.

Kamilla_mak

Nie przesadzaj .Również dobrze można było by napisać że Craig jest Mało Bondowski .Brosnan grał tak Bonda jak powinien ,w latach
90 opinia publiczna ,widownia ,publiczność ,fani Bonda itp nie byli jeszcze gotowi na takiego Bonda jakim był Craig w 2006 roku .Takiego Ostrego i Zdecydowanego w działaniu .Szczególnie że w 1989 roku ,,Licencja na Zabijanie,, zarobiła mniej niż liczyli producenci .A ten Bond w pewnym stopniu był prekursorem Bondów Craiga -Bonda Twardego i Nieustępliwego .

Dziwne, bo ja w ogóle nie kojarzę tej reklamy

użytkownik usunięty
pani_sroka

Bo to byla reklama tylko w Austrii :)

I wszystko jasne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones