Pierce Brosnan

Pierce Brendan Brosnan

7,8
34 268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pierce Brosnan

Rozumiem że kobietom się podoba bo w ich mniemaniu jest przystojny ale bądźmy obiektywni rolę Bonda dostał bardziej dzięki temu jak wygląda a nie dlatego że jest jakimś wielkim aktorem.Od kiedy skończył grać Bonda gra najczęściej role drugoplanowe w przeciętnych filmach poza kilkoma wyjątkami.
Nie uważam że on jest złym aktorem ale nie róbcie z niego geniusza dlatego oceniłem go na 7 i myślę że jest to sprawiedliwa ocena.

Predator10

Jest świetnym aczkolwiek nie wybitnym aktorem. Niestety rola Bonda trochę go zaszufladkowała.

Predator10

Moim zdaniem jest najlepszym aktorem spośród Bondów. I nie sugeruję się tu jego seksapilem (którego też mu nie brakuje ;) ) ale talentem np. w Robinsonie moim zdaniem odwalił kawał niezłej roboty ...szczególnie chwila gniewu po śmierci Piątaszka. Nie spodziewałam się ,że umie tak grać. No i świetny talent komediowy :) Moim zdaniem Twoja lekko zaniżona ocena bierze sie z tego ,że zasugerowałeś się rolą Bonda gdzie gra faktycznie trochę "bezuczuciowo" no ale Bond nie jest emocjonalny ani uczuciowy więc myślę ,że i tu sie spisał :)

Bourjois

i co prawda bardzo lubię Connerego i Moora ale powiedzmy sobie szczerze ,że szacunek do Connergo bierze sie stąd ,że w ogóle był pierwszym Bondem a nie ,że jest wybitnym aktorem. Moor choć go uwielbiam jako człowieka to aktorem jest naprawdę przeciętnym :D Jego umiejętność aktorska sprowadzała się do podniesienia brwi :P No i Dalton nieźle gra w sumie. Podobał mi się jako Cezar. Ale Pierce jest lepszy :) A z Craigiem dużo filmów nie widziałam wiec milczę :)

Bourjois

Według mnie Brosnan był najlepszym z dotychczasowych Bondów, zaraz za nim Connery, potem Moore. Craig jest raczej jednym ze słabszych. Ja to widzę tak: Bond to jest taki "lover boy oddany sprawie". I to właśnie udało się Brosnanowi.. Connery jest ciut za bardzo "oddany sprawie", a Moore trochę zbyt "lover boy".

Swoją drogą sam Brosnan powiedział kiedyś, że nie chce być cały czas kojarzony z Bondem. Jest bardzo dobrym aktorem, tylko większość ludzi widząc go na ekranie myśli "Oo, Bond!" i tylko tym się kieruje (żeby nie było że ja też, to powiem, że piosenkarzem raczej nie zostanie, choć sama rola w >tym< filmie jest ok), a przecież to nie wszystko, co zagrał (choćby we wspomnianym "Robinsonie").

Bourjois

Też tak uważam, oceniam go na 10. Mój ulubiony Bond :)

Predator10

Siedem to i tak wysoko.

Predator10

Natomiast ja uważam, że 'odwala' swoją pracę w świetnym stylu. Podoba mi się jego gra aktorska, bo jak oglądam go w jakiejś roli to po prostu ..czuję to.

Predator10

a jak wyglada ? Znam duzo Irlandczykow podobnych do niego a jakos Bondow nie graja ...

aproxx

oł ryli? rdzenni Irlandczycy są zazwyczaj rudzi i mało urodziwi bo to odłam Anglików,on jako szatyn z niebieskimi oczami na pewno nie jest typowym Angolo-Irlandczykiem,bardzo przystojny facet ale i dobry aktor ,naturalny przede wszystkim i wyluzowany

CelineMarie

W dupie byla i gowno widzialas ... Mieszkam w Irlandii od 8 lat i mam pelno kupli Irlandczykow, jezdze na duze biby, poznaje mnostwo wiary i wiem jak wygladaja ... Wejdz sobie na facebooka jakiegos Irlandczyka to zobaczysz jakich ma znajomych przystojnych w porownaniu do Polakow ... Tutaj wiekszosc facetow jest przystojna z budowa lekkoatletyczna, wysportowana. W krajach zachodnich i anglojezycznych sa uwazani za najprzystojniejszych facetow na swiecie ... a male zadziorne oczy Brosnana sa wrecz wizytowka Irlandczykow ... Oczywiscie, ze sa tez rudzi ale tych rudych nie ma wiecej niz w Polsce ... Chyba, ze chcesz mi poweidziec, ze w Polsce nie ma wogole rudych to chyba naprawde jestes slepa ...

aproxx

Mieszkaj sobie chłopczyku i w Hameryce ale trochę szacunku .Uwierz,że żyję dłużej od ciebie i twoich kolesi i rdzenni (czytaj ze zrozumieniem -polska język trudna język?) Anglicy i Irlandczycy są przeważnie rudzi, teraz natomiast ,gdy nacje się mieszają bo takie robole jak ty zjeżdzają się do roboty z całego świata to wiadomo,że twoi nastoletni kolesie są i czarni i nawet skośni.Trzeba było się troszkę przyłożyć do nauki historii w szkole to może teraz byś nie musiał lizać rudego zadka.Wszędzie są rudzi ale nie w taki natężeniu jak w Anglii,Irlandii,Australii i wszędzie tam gdzie Wyspy podbijały kraje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
CelineMarie

a co do Anglikow to Beckham tez jest rudy, a takze Gary Cahill i wielu innych [wymieniac dalej ?], a i tak wygladaja 100 % lepiej niz wszyscy polscy pilkarzy razem wzieci ...

CelineMarie

,,polska jezyk trudna jezyk,, takimi wywyzszajacymi sie tekstami potwierdzasz tylko swoja glupota wrecz nieadekwatna do twojego wieku ... W rewanzu chcialbym podkreslic, ze w przeciwienstwie do ciebie wladam dwoma jezykami obcymi na najwyzszym stopniu. Chcesz sprawdzic kto z nas w szkole nie przykladal do nauki ?

CelineMarie

Zyjesz polskimi stereotypami dziewczynko i opowiastkami babci ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones