Pierce Brosnan

Pierce Brendan Brosnan

7,8
34 268 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Pierce Brosnan

nie lubie brosnana i wcale nie ciesze sie ze zagra w nowym bondzie...boze on jest za stary na role super agenta...niech wezma kogos nowego....przystojny to on byl 20 lat temu....wybaczcie mi fani brosnana ale po prostu za tym aktorem nie porzepadam i taka wyrazam tez opinie.

użytkownik usunięty
MAJANDRA

20 lat temu przystojny to był Kojak :D Trochę przesadziłaś z tymi 20 latami :D
A poza tym... Nie widzę żadnego młodego, nowego aktora, który miałby charyzmę i klasę aktorską pasującą do roli Bonda. Wystarczy mi nijakości Matta Damona w tożsamoście Bourna .. po prostu fuj.

trzeba tez dodac bena afflecka.....
w sumie tez nie widze specjalnie jakiiegos mlodzika odpowiedniego do roli bonda, ale mimo to brosnana nie chce juz w niej widziec.....nie podoba mi sie jak na ekranie 53letni bond podrywa i ladauje w lozku z dziewczynami jakies 25-30 lat mlodszymi od niego. nie wydaje sie wam to troche niesmaczne?

MAJANDRA

Ja tam nie mówię, że musisz go lubić, ale w jego wieku sama nie będziesz wyglądała najlepiej :).

MAJANDRA

E no a czy facet nie może być przystojny po 50-ątce :) W ogóle faceci mężnieją po 40 latach. Tak mi sie wydaje. Z kobietami jest odwrotnie, chociaż są wyjątki :D Jak to Sandra Bulliock powiedziała "Kobieta po 40 może być równie atrakcyjna jak w wieku 20lat"

Szajba

na pewno lepszy byłby Brosnan niż ten leszcz z Cassino Royal.
Kolejnym Bondem powiniem zostać Hanks, Gibson, albo Chad Murray

MAJANDRA

on za stary???/ roger moore po piecdziesatce gral jeszcze bonda i bardzo dobrze wygladal.ta postac powinna grac wlasnie osoba dojrzala,aa nie jakis malolat...... pierce doskonale uosabia tego bohatera...i bardzo dobrze wyglad jak a swoj wiek...

MAJANDRA

Powiem tak: chciałbym w wieku 53 lat trzymać się jak on... :) Poza tym uważam, że do roli Bonda jest wręcz stworzony. Nikt inny nie ma takiej elegancji... A teraz wybrali na 007 jakiegoś wsioka, o twarzy niczym rzezimieszek z byłej ulicy Włókienniczej w Łodzi... Ech...

Vanezky

Zgadzam sie powinien Pierce b. zagrac jeszcze w kilku bondach toby mialo sens a nie jakiegos sztywniaka o ponurej twarzy na bonda dali !!!!!!!!!!

Remington_Steele

brosnan zdecydowanie najlepszy jako bond connery sie nie umywa moore tyż o lazenbym nie wspiminajac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones