Piotr Matwiejczyk

5,7
429 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Piotr Matwiejczyk

Słaby reżyser którego problemem nie jest brak funduszy tylko zero umiejętności w swoim fachu i czerstwe bez polotu scenariusze. W żuciu nikt nie powinien wydać złotówki na jego filmy. Kino kiczowate trzeba tworzyć z pomysłem i talentem. Jego filmy to szmira i nazwać choćby jeden film z tego "kolekcji" kiczowatym to zbrodnia.

taniss11

Zgadza się ten dziad funkcjonuje w polskiej kinomatografii, a jego filmy kupuje Canal+. Coś koszmarnego, beztalencie totalne, a popatrz sie na jego tfurczość, ile taśmy zmarnował, czasu ludzi, pieniędzy, szkoda gadać. Zero iskry bożej i skąd on bierze aktorów do tego chłamu..

ajron1960

A na dodatek te jego gnioty często lecą w C+ i Ale Kino. Ma tam jakąś rodzinę czy co?

Heatseeker

No chyba tak, bo aż trudno wytłumaczyć dlaczego goszczą wciąż na tych kanałach i inaczej niż z reguły w tych stacjach są emitowane kilkadziesiąt razy przed zdjęciem z ramówki...

Bedrich

Trzeba tylko dodać że gnioty Matwiejczyka najczęściej emitowane są albo w środku nocy albo bardzo wcześnie rano. Przypuszczalnie stacje chcą na siłę zapchać sobie ramówkę i myślą że jak puszczą tzw. "niezależne" kino to będą takie "cool i undergroundowe". Nie mam nic przeciwko niezależnemu kinu, ale przeciwko gniotom - i tym niezależnym i tym mainstreamowym - jak najbardziej. Zaorać, zakopać i zapomnieć.

Heatseeker

No tak, ale można ramówkę przecież wypełnić inaczej. Np. w nocy i nad ranem puszczać klasykę, co do której stacje telewizyjne boją się, że ma mniejszą oglądalność. Tyle wspaniałych filmów jeszcze nie zagościło na polskich ekranach...

Bedrich

Zgadzam się w 100%. Byłoby to znacznie lepsze rozwiązanie.

użytkownik usunięty
taniss11

Popieram w 100%.

O gustach się nie dyskutuje jak mawiał pewien koleś , bo jedni lubią banany a drudzy jak im skarpety jadą.
Ja oglądałem ostatnio Brzuszek i daje radę film , dawno temu oglądałem Marco .P i kradzieje rowerów śmieszny był natomiast Piotrek trzynastego nie zmogłem może kiedyś na przekór się zmuszę. Dla mnie to jak z filmami gore mają swoich fanów oraz przeciwników.
Mnie bawi Evil Aliens znajomego Cradle of Fear.
Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones